“Personel Alımları”

Personel Alan Bankaların İş İlanları

Personel Alan Bankaların İş İlanları

Personel alan bankalar iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. En çok personel alan bankalar arasında Garanti Bankası ve Akbank gişe asistanı alımları ile öne çıkarken kamu bankaları arasında yer alan Halk Bankası gişe asistanı alımı için sadece dönemsel sınavlar ile eleman alımını tercih ediyor.

Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Ülkemizde birçok sektörde güvenlik elemanları istihdam edilmektedir. Güvenlik kurslarına giderek eğitim alıp silahlı veya silahsız olarak sertifika alan kişilerin güvenlik görevlisi olarak çalışabiliyorlar. Özellikle hastane ve bankaların bünyesinde çalışanlar iyi bir gelir elde edebiliyor. Birçok şehrimize ait güvenlik iş ilanlarına yer verdiğimiz yazımızda iletişim numaralarından başvurabilirsiniz

Mağaza Müdürü ve Satış Elemanı Arayanlar

Mağaza Müdürü genelde saygı duyulan ve her zaman korkulan kişi olmuştur. Peki bir mağaza müdürünün görevi nedir? Mağaza Müdürü mağazanın satış fırsatlarını ve sonuçları takip etmelidir. Bunun yanı sıra, mağazaya alınacak olan yeni elemanların işe alım süreçlerini, eğitimlerini ve gelişimlerini de Mağaza Müdürü yapmaktadır.

PTT Personel Alımları

PTT Personel Alımları

PTT personel alımları için yayınlanan mevzuat kapsamında, alınacak olan personellerde belirlenen nitelikler sabit. Bunun yanı sıra PTT personel alımları için başvuru yapmak istiyorsanız, yayınlanan mevzuatın şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor. Yeterli KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) puanına sahip değilseniz, mülakattan geçseniz dahi, sonrasında yapılacak olan evrak teslimi sırasında, başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden, sadece PTT için…

Ankara’da Kozmetik Ürün Tanıtımı Yapacak Personel

Ankara’da Kozmetik Ürün Tanıtımı Yapacak Personel

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini Ankara ilinde mevcut olan kuaför, güzellik salonu ya da bu sektörde hizmet veren daha başka yerlere tanıtacak olan bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Yapacağınız işin tanımı ve bilmeniz gereken diğer tüm detaylar ise şu şekilde olmaktadır:

Go Top