Emeklilere PTT Üzerinden Kredi

Emeklilere PTT Üzerinden Kredi

Emekli olan banka müşterilerine normal şartlarda kredinin çıkması çok daha zordur. Elbette emekli kişilerin kredi alabilecekleri bankalar mevcuttur ve bunlar belirli yaşlar ile sınırlandırılmıştır. Fakat bir emekli iseniz, bankalardan kredi alabilmeniz için herkesten daha sert kurallar ve şartlar ile karşı karşıya kalırsınız. Bunun da dışında bankalardan alabileceğiniz emekli kredisi tutarı da düşük bir miktardır.

EMEKLİYE PTTDEN KREDİ

PTT kendi bünyesinde emeklilere kredi çıkartmak için, emekli maaşını PTT’den alan müşterilerine öncelik vermektedir. Daha net anlatmamız gerekirse, kredi alabilmeniz için emekli maaşınızı PTT’ye taşımalısınız ve bu şekilde bir süre geçirmelisiniz. Fakat bu da sizler için bir zaman kaybı olacaktır. Eğer sizlerin bu kaybedecek vakti yoksa, acilen kredi almanız gerekiyorsa ve hiçbir bankanın kredi standartlarını yerine getiremiyorsanız firmamıza başvurun ve sizlere PTT’den emekli kredisi çıkartalım. Emekliler için en avantajlı krediyi sunan PTT’den kredi almanızı sağlayalım ve sizlerde keyifle hayallerinizi gerçekleştirin ve kolayca ödeyin.

Biz Kızılay kredi danışmanlık firması olarak emekli müşterilerimiz bizlere danışmanlık başvurusunda bulunduğunda, her türlü eksik ya da fazlalığı dengeliyoruz ve PTT’den kredi alabilmeleri için gerekli olan tüm kriterleri ortaya koyarak kredilerinizin kolayca çıkmasını sağlıyoruz. Ve bunlar için sizlerden yalnızca komisyon ücreti alıyoruz. Yani bizler PTT ile aranızdaki aracı bir firma olarak görev almaktayız. Bizler  alacağınız krediyi tasarlıyoruz ve işleme koyuyoruz. PTT ile görüşmeleri ve evrak işlemlerini hallediyoruz, böylece kredileriniz çabucak çıkartılıyor. Sizler yine kredi almış olduğunuz için, ödemelerinizi de yine PTT’ye yapıyorsunuz.

PTT Kredisi Komisyon Ücreti

Sizler için PTT’den çıkartacağımız krediler sonucunda bizlere yapacağınız tek ödeme komisyon bedelidir. Komisyon bedeli net olarak belirtilebilecek bir ücret değildir. Bunun sebebi komisyonun kredi tutarına ilişkin olarak belirlenmesidir. Kredi tutarınız ne kadar çoksa ve krediyi alabilme şansınız ne kadar az ise buna göre komisyon oranınız artacaktır. Bu nedenle net bir komisyon ücreti ya da bedeli ifade edilemez. Komisyon ücretini krediniz çıktıktan sonra almaktayız ve komisyon tutarınız krediniz çıkartılmadan evvel sizler ile konuşulmaktadır. Önden kesinlikle ücret istenmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir