Mağaza Müdürü ve Satış Elemanı Arayanlar

Mağaza Müdürü genelde saygı duyulan ve her zaman korkulan kişi olmuştur. Peki bir mağaza müdürünün görevi nedir? Mağaza Müdürü mağazanın satış fırsatlarını ve sonuçları takip etmelidir. Bunun yanı sıra, mağazaya alınacak olan yeni elemanların işe alım süreçlerini, eğitimlerini ve gelişimlerini de Mağaza Müdürü yapmaktadır. Eğer sizde Mağaza Müdürüyseniz ve iş arıyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz Aynı zamanda Mağaza Müdürü arayanlar da ilanlarını verebilirler. İlanlarınıza detayları yazdıktan sonra iletişim bilgilerinizi ve yaşadığınız ili yazmanız yeterli olacaktır.

Eğer Mağaza Müdürü arıyorsanız yada Mağaza Müdürü olarak iş arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Mağaza Müdürü aslında büyük patron anlamına gelmiyor. Sadece bir iş yerinde çalışan işçilerden daha üst bir makamda görev yapan kişidir. Elbette Mağaza Müdürü olmak da başlı başına zor bir iştir. Eğer bir iş yerine yıllarca emek vermişseniz ve Mağaza Müdürü yoksa sizi alternatif olarak gösterebilirler.

Satış Elemanı Arayanlar

Satış elemanları birçok sektörde ihtiyaç duyulan elemanlar arasında yer alır. Özellikle müşteriyle birebir görüşme gerektiren mağazacılık gibi sektörlerde istihdam edilmektedirler. İkna kabiliyeti olan, diksiyonu düzgün ve insan ilişkileri kuvvetli olan kişiler rahatlıkla bu mesleği yapabilirler. Sizlerde satış elemanlığı yaptıysanız veya yapmak istiyorsanız yazımızdaki ilanlara başvurabilirsiniz.

-Adana’da gayrimenkul satışı yapabilecek ehliyeti olan, sigara kullanmayan, giyimine özen gösteren bay elemanlar aranmaktadır. İlgilenenler 0322 2325566 arayabilir.

-İstanbul’da bulunan mobilya mağazasına alanında deneyimli, ikna kabiliyete olan bay bayan satış elemanları alınacaktır. 0212 423 5919

-İzmir Bornova’da bulunan firma için aktif araç kullanabilen bayan pazarlama ve satış elemanlarına ihtiyaç vardır. Adaylar 0232 3438461 arayabilirler.

-Ankara’da bulunan inşaat sektöründe hizmet veren firmaya tecrübeli, ms Office programlarını kullanabilen bay bayan satış elemanları aranmaktadır. 0216 565 7478

-Mühendislik firmasının Zonguldak şubesinde görevlendirilecek askerliğini yapmış, ehliyeti olan bay satış ve pazarlama elemanları aranmaktadır. 0216 499 6761

MAĞAZA MÜDÜRÜ OLARAK İŞ ARIYORUM

Antalya’da ikamet ediyorum ve 3 yıllık Mağaza Müdürü pozisyonunda çalıştım. 35 yaşındayım. Oldukça başarılı, azimli, sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın biriyim. Mağazacılık sektöründe kariyerimi sürdürmek istiyorum. Şuanda çalışmıyorum. Sigara kullanmıyorum. İşimde başarılı biriyim. İş arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir