“Ek İş İmkanları”

Kredi Çıkartan Aracı Kurumlar

Kredi Çıkartan Aracı Kurumlar

Sayfamızdan mümkün olduğunca güvenilir, hızlı dönüş yapan ve acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm üreten, sizin için acil konut ve ihtiyaç kredisi çıkartan aracı kurumlardan bir tanesini vereceğim. Bir çok kişi kredi kartlarını veya kredilerini ödeyemedikleri için avukatlık veya hacizlik oluyorlar. Israrcı avukatların ikametgahlarına gitmeleri de psikolojilerini bozuyor. Avukata düştüğünüzde çektiğiniz kredi hemen hemen iki katına çıkıyor….

Anadolu Yakasında Evde Yapılacak İşler

Anadolu Yakasında Evde Yapılacak İşler

Evde çalışarak para kazanmayı birçok kişi denemek istemektedir. Kendi istediğiniz saatlerde, işe git gel derdi olmadan çalışmayı elbette herkes ister. Ancak evde çalışarak kazanacağınız para sizlere sadece ek kazanç sağlar. Ek iş ihtiyacı olan herkes evde yapılabilecek işler aramaktadır. Önemli olan kedi ilgi alanınıza ve becerilerinize göre işler seçmenizdir.

Nikah Şekeri İşi (evden) İSTANBUL ANKARA İZMİR

Nikah Şekeri İşi (evden) İSTANBUL ANKARA İZMİR

İnsanların ek işe olan ihtiyacı ve daha fazla para kazanma isteği nedeni ile bir çok kişi farklı işler aramaya başladı. Kendi işlerinin dışında özellikle evde yapabilecekleri işlerin arayışına giriyorlar. Başta ev hanımları olmak üzere pek çok kişi zamanlarının bir kısmını bu işlere ayırıyor.

Evde Özel Ders Vermek

Evde Özel Ders Vermek

Ek gelir imkanlarından biri de evde özel ders vermek olup, siz de evde özel ders vererek kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer Matematik, Türkçe, İngilizce gibi derslerde iyiyseniz öğrencilere özel ders vererek ek gelir sağlayabilirsiniz. Ayrıca, evde özel ders vermek öğretmenler için de ek iş imkanı sağlıyor.

Evlere iş verilir Bursa

Evlere iş verilir Bursa

Evden çalışmak isteyen kişilerin yoğun başvuruda bulundukları illerden biri de Bursa’dır. Evinden boncuk işleme, nikah şekeri yapma, iplik temizleme, mandal yapma ve takı tasarımı gibi işler yapmak isteyen kişiler ile bu tip iş yaptırmak isteyen işverenler yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden ilanlarını verebilirler. 

EVDE GELİN BUKETİ İŞİ

EVDE GELİN BUKETİ İŞİ

Gelin buketi düğün hazırlığı içinde olan bayanların inceledikleri önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Düğün mekanıyla, mevsimiyle ve gelinlikle olan uyumuna oldukça önem veriliyor.Bu doğrultuda da ek iş isteyenlere yeni bir fırsat doğuyor.

Evlere İş Veren Yerler

Evlere İş Veren Yerler

Son zamanlar da yaygınlaşan evde çalışma imkanı bir çok kişi için ek kazanç sağlama imkanı yaratmış oluyor. Özellikle tam zamanlı işlerde çalışma imkanı olmayan bayanlar için evde çalışmak para kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Böylelikle hem evlerine hem çocuklarına da vakit ayırmaya devam ederler.

Yazı Yazarak Para Kazanın

Yazı Yazarak Para Kazanın

Yazı yazarak para kazanmak aslında çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey yazı yazarak para kazanın sloganı ile yayın yapan internet sitelerine üye olmak. Yazı yazarak para kazandıran siteler arasında en popüler olanı ise yazitör starter sitesidir. 

Eşarp Katalog Mankeni Aranıyor

Eşarp Katalog Mankeni Aranıyor

Tesettür Mankenliği günümüzün en favori işlerinden biri oldu. Genellikle kapalı bayanların tercih edildiği bu iş için en önemli unsur yüz güzelliğinin olmasıdır. Fiziki özelliklerin pek önemsenmediği bu iş, yüzü güzel olan bayanlara ek iş imkanı da sunmaktadır.Özellikle kapalı bayanların olmazsa olmazlarından biri olan eşarplar, birbirinden farklı desen ve modelleri ile mankenler tarafından tanıtılıyor.

Jeunesse Kazanç Planı

Jeunesse Kazanç Planı

Para kazanma yolları arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri de bireysel satış temsilciliği olmakta ve bu kapsamda son zamanların en çok dikkat çeken uygulamalarından biri de “Jeunesse kazanç planı” olmaktadır. Bu sistem ülkemizde yeni yeni uygulanmakta olmak ile beraber oldukça fazla sayıda kişiye ulaşmak sureti ile kayda değer tutarlarda kazançlar elde etmelerini sağlamıştır. Bu…

Go Top