“Ek İş İmkanları”

EVDE GELİN BUKETİ İŞİ

EVDE GELİN BUKETİ İŞİ

Gelin buketi düğün hazırlığı içinde olan bayanların inceledikleri önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Düğün mekanıyla, mevsimiyle ve gelinlikle olan uyumuna oldukça önem veriliyor.Bu doğrultuda da ek iş isteyenlere yeni bir fırsat doğuyor.

Evlere İş Veren Yerler

Evlere İş Veren Yerler

Son zamanlar da yaygınlaşan evde çalışma imkanı bir çok kişi için ek kazanç sağlama imkanı yaratmış oluyor. Özellikle tam zamanlı işlerde çalışma imkanı olmayan bayanlar için evde çalışmak para kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Böylelikle hem evlerine hem çocuklarına da vakit ayırmaya devam ederler.

Yazı Yazarak Para Kazanın

Yazı Yazarak Para Kazanın

Yazı yazarak para kazanmak aslında çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey yazı yazarak para kazanın sloganı ile yayın yapan internet sitelerine üye olmak. Yazı yazarak para kazandıran siteler arasında en popüler olanı ise yazitör starter sitesidir. 

Eşarp Katalog Mankeni Aranıyor

Eşarp Katalog Mankeni Aranıyor

Tesettür Mankenliği günümüzün en favori işlerinden biri oldu. Genellikle kapalı bayanların tercih edildiği bu iş için en önemli unsur yüz güzelliğinin olmasıdır. Fiziki özelliklerin pek önemsenmediği bu iş, yüzü güzel olan bayanlara ek iş imkanı da sunmaktadır.Özellikle kapalı bayanların olmazsa olmazlarından biri olan eşarplar, birbirinden farklı desen ve modelleri ile mankenler tarafından tanıtılıyor.

Jeunesse Kazanç Planı

Jeunesse Kazanç Planı

Para kazanma yolları arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri de bireysel satış temsilciliği olmakta ve bu kapsamda son zamanların en çok dikkat çeken uygulamalarından biri de “Jeunesse kazanç planı” olmaktadır. Bu sistem ülkemizde yeni yeni uygulanmakta olmak ile beraber oldukça fazla sayıda kişiye ulaşmak sureti ile kayda değer tutarlarda kazançlar elde etmelerini sağlamıştır. Bu…

ÇAĞRI MERKEZİ İŞ İLANLARI

ÇAĞRI MERKEZİ İŞ İLANLARI

Günümüzün en yaygın sektörlerinden biri haline gelen çağrı merkezi işi ile ilgili güncel iş ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Diksiyonu düzgün kişilerin rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Sektörün sunduğu  bir avantaj  part-time çalışma imkanları. Bu şekilde birçok üniversite öğrencisi, eğitimini sürdürürken calışma fırsatı yakalıyor. Bir müşteri temsilcisinin aylık geliri ise 600 tl ile 1.100 tl. arasında değişiyor. CMCnin…

EVDE PASTA YAPIM İŞİ

EVDE PASTA YAPIM İŞİ

Evlerinde boş vakitleri olan ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve işi olup da boş zamanları olanlar rahatlıkla ek iş yapabilirler. Evde ek iş yapmanın birçok avantajı bulunur. İş hayatının stresinden uzak, ulaşım derdi olmadan, ev ortamında rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Ek gelir sağlayabileceğiniz iş çeşitlerinden biri de evde pasta işidir.

Fuar Hostesi Antalya

Fuar Hostesi Antalya

Fuar Hostesi Antalya sayfamızda hem eleman arayanlar, hem de iş arayanlar ilan verebilirler. Son döneme imzasını atan mesleklerden biri de Fuar Hostesliği oldu. Bayanlar için ek gelir imkanı sağlayan bu iş, üstelik sadece ek iş olarak değil, asıl iş olarak da yapılıyor.

Ankara Fuar Hostesi Alımı Yapılacaktır

Ankara Fuar Hostesi Alımı Yapılacaktır

Bilgi ve başvuru için lasenztek@gmail.com adresine ulaşınız. Ankara Fuar Hostesi Alımı yapan firmalar başvuruları yavaş yavaş almaya başladılar. Özellikle üniversite öğrencileri için bulunmaz bir fırsat olan Fuar Hostesliği, ek gelir için oldukça uygundur. Seminerlerde, kongrelerde, sergilerde ve daha pek çok yerde görev alan Fuar hostesleri, işleri gereği fuarın başladığı saatten bitişine kadar ayakta kalmak zorundadırlar….

Evlere Boncuk İşi Verilir

Evde çalışmaya ihtiyacı olan,ek iş yapmak isteyen kişiler evlere iş gönderen firmalar bulmakta oldukça zorlanıyorlar.Firmalar ise talep fazla olduğundan dolayı çok titiz çalışarak bazı kişilere iş gönderiyorlar.Boncuk işi de evde yapılabilecek işler arasında önemli bir yer tutuyor.

Go Top