İGMD ELEMAN ALIMI 2018

İGMD ELEMAN ALIMI 2018

90 yıldan fazla süredir faaliyet gösteren İstanbul Gümrük Müşavirliği Derneği,  başarılı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Her zaman büyümek ve gelişmek hedefleri arasında ilk sırada yer alan İgmd eleman, beklenti ve talepler doğrultusunda hareket ederek ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır. Sanayi ve ihracatçı gibi gümrük idaresi bulunan ilişkilerinde her zaman dürüst ve güvenilir olmayı başaran İgmd eleman alımı yaparken de oldukça titiz davranmakta ve alımlarını ona göre yapmaktadır.

İGMD İŞ BAŞVURUSU

Hem staj hem de eleman alımı yapmaya devam eden İgmd, 2017 yılında sayısız kişiye iş imkanı tanımıştır. 2018 yılında da personel alımlarına devam edecek olan İgmd eleman, kendi web sayfası üzerinden başvuruları kabul etmektedir.

igmd personel alımı

İgmd web sayfasında yer alan ÜYE butonuna tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacak. Açılan sayfada sol ekranda yer alan İNSAN KAYNAKLARI bölümünden başvuru havuzu ve eleman ilanlarına ulaşabilirsiniz. Eleman ilanları linkine tıkladığınızda güncel iş ilanlarını görebilir, başvuru yapabilirsiniz.

igmd insan kaynakları

Eğer size uygun bir iş ilanı göremediyseniz BAŞVURU HAVUZU linkine tıklayınız. Sayfada yer alan Kişisel Bilgilerinizi, eğitim bilgilerinizi,iş deneyiminizi ve eklemek istediğiniz ek bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra KAYDET butonuna basınız. Başvurunuz en kısa zamanda değerlendirilerek uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde size geri dönüş yapılacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir