Resepsiyonist Arayan Oteller

Resepsiyonist Arayan Oteller

Ankara Turizm Otelcilik Mezunu Eleman Arayanlar

Ülkemiz turizm ülkesi olduğu için bu sektör oldukça hareketli ve iş imkanları ile doludur. Öyle ki; Turizm Otelcilik mezunu pek çok kişi var ve bu kişilerin çalışma alanları da oldukça geniştir.  Ankara’da ikamet ediyorsanız ve turizm otelcilik mezunu eleman arıyorum diyorsanız hemen iş ilanınızı iletişim bilgileriniz ile birlikte yayınlayın, aramalarınızı sayfamızda sonlandırın.

GARSON ALINACAKTIR

Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun, çok iyi derecede ingilizce bilen, iletişim yönü kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, ekip çalışmasına yatkın ve servis, yiyecek, içecek bölümünde en az 2 yıl deneyimli garson alınacaktır. Ankara’da oturan bay ve bayan arkadaşlar iş başvurusunda bulunabilirler.

başvuru: cvbilgileri@gmail.com

Otellerde çalışmış,otel işletmeleri konusunda bilgi sahibi arkadaşlar için otel ve işletmelerde yer alan eleman ilanlarını sitemizde bulabilirsiniz.Sayfamızda her gün farklı sektörlere ait güncel iş ilanlarını yayınlamaktayız.Yazılarımızı incelediğiniz kendi meslek grubunuza ait ilanları da bulabilirsiniz.

Resepsiyonist Arayan Oteller

ATAŞEHİR’deki 4 Yıldızlı
ATAŞEHİR’deki 4 Yıldızlı Otelimize Resepsiyonist 0.533.502.83.93

YEŞİLKÖY’deki Otelimize lisan
YEŞİLKÖY’deki Otelimize lisan bilen Resepsiyonist 0.212.663.78.59

NİŞANTAŞI’ndaki Butik Otele
NİŞANTAŞI’ndaki Butik Otele en az bir yıl tecrübeli resepsiyonist aranıyor. 212.230.46.89

RESEPSİYONİST, üniversite mezunu.
RESEPSİYONİST, üniversite mezunu. Güngören 0.212.555.55.03

Yönetici Sekreteri
Yönetici Sekreteri Bilişim ve Enerji Konularında Faaliyet Gösteren Şirketlerimiz için İstanbul Anadolu bulunan firmamıza  Sekreter alınacaktır.

YÖNETİCİ ASİSTANI ARANIYOR
Bilişim ve Enerji Konularında Faaliyet Gösteren Şirketlerimiz için İstanbul Anadolu yakasında bulunan firmamıza yönetici asistanı aranıyor.

JULIANA PANSİYON BİLGİSAYAR
BİLGİSAYAR bilen, gececi, bay ÖN Büro müdürü. Emekli tercihimizdir 0.532.346.51.42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir