KYK Kredi Borcu Olanlara 5.000 TL Mikro Kredi

KYK Kredi Borcu Olanlara 5.000 TL Mikro Kredi

Kredi Yurtlar Kurumu, yıllardır talep eden üniversite öğrencilerine öğrenim kredisi vermektedir. Bu kredi geri ödemeli olarak verilen, faizsiz bir kredidir. Öğrencilere aylık olarak belli bir miktar para, kredi olarak verilir ve geri ödemesi de öğrencinin mezuniyetinden 2 yıl sonra başlar.

Ülkemizde son yıllarda işsizlik giderek artmaktadır. Eski dönemlerdeki gibi üniversite mezunlarının iş garantileri de bulunmamaktadır. Üniversite mezunlarının iş bulma olasılığı düşük olduğu için de bu öğrenim kredileri zamanında ödenemez. Şu anda öğrenim kredisi ile ilgili kayıtlar, denetimli biçimde tutulduğu için öğrenciler ödemelerini düzenli olarak yapmazlarsa, yüksek faizler ile karşı karşıya kalacaklardır.

KYK Kredi Borcunuzu Kapatma Fırsatı

Firmamız anlaşmalı olduğu banka aracılığı ile öğrenim kredisi almış, işsiz kalmış veya ödemelerini düzenli olarak gerçekleştirememiş olan öğrenciler için yepyeni bir mikro kredi fırsatı sunmaktadır. Bu mikro fırsat ile sizlere 5 bin lira tutarında kredi verilmektedir. Kredi Yurtlar Kurumu tarafından verilen öğrenim kredilerinin toplu veya taksit taksit ödenmesi mümkündür. Bu nedenle de 5 bin lira kredi öğrenciler için ciddi bir fırsattır.

KYK borcu olan bir öğrenciyseniz ve bu borcunuzu ödemekte sorun yaşıyorsanız hemen firmamıza ulaşın ve bu mikro kredi fırsatından faydalanın. Şirketimiz aracılığı ile alacağınız bu kredi için sizlere uzun süreli bir ödeme planı yapılmaktadır. Yani alacağınız kredilerinizin ödemeleri  sizler için uygun taksitlere bölünecektir. Böylece sizler de ödeme yaparken hiçbir şekilde zorlanmadan, işlemlerinizi halledebileceksiniz.

KYK borçlarından kurtulun

Firmamıza iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken, toplam kredi borcunuzu, ödeme yapmak için kalan toplam sürenizi, çalışıyorsanız iş durumunuzu, işsizseniz de ailenizden aldığınız ya da ek gelir olarak tabir ettiğiniz toplam gelirlerinizi ve de talep ettiğiniz vade sayısını yani taksit sayısını ekleyin.  Başvurunuzun ardından 5 bin lira kredinizi kolayca alabilirsiniz. Aldığınız kredi için ödemelerinizi kredinizi almanızı takip eden ilk ayda banka aracılığı ile yapmanız gerekmektedir.

One comment on “KYK Kredi Borcu Olanlara 5.000 TL Mikro Kredi
  1. Gülnur dedi ki:

    Kredi almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir