Evlere İş Veren Yerler

Evlere İş Veren Yerler

Son zamanlar da yaygınlaşan evde çalışma imkanı bir çok kişi için ek kazanç sağlama imkanı yaratmış oluyor. Özellikle tam zamanlı işlerde çalışma imkanı olmayan bayanlar için evde çalışmak para kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Böylelikle hem evlerine hem çocuklarına da vakit ayırmaya devam ederler.Bir çok firma da bu doğrultuda ek işe ihtiyacı olan yada evde çalışmak isteyen kişilere  bu fırsatı sağlıyor.Ancak talep fazla olduğundan dolayı firmalarda evlere iş gönderecekleri kişileri seçerken çok titiz davranıyorlar.Bu yazımızda evlere iş veren firmalara ait ilanları paylaşacağız.

-İzmir ve çevresinde ikamet eden el açması börek yapabilecek,yemek ve hamur işleri konusunda eli lezzetli,hijyenik çalışacak bayanlara ihtiyaç vardır.0555 9844132

-Evlere dantel ve örgü işleri gönderilir. Kargo aracılığıyla tüm illere iş gönderilebilir.Parça başı ücretlendirme yapılacaktır. Serdarozelci @hotmail.com

-Abiye,triko ve penyelerin üzerine pul ve boncuk işlemesi yapabilecek,ekip halinde çalışma imkanı olan,titiz ve düzenli çalışacak bayanlara iş gönderilir. 0535 772 0332

-Daha önce takı işiyle uğraşmış takı tasarımı yapabilecek ,gönderilecek örneklere uygun takılar yapacak bayanlar aranıyor.Tüm malzemeler gönderilecektir. zafersel1@hotmail.com

Nizip Evlere İş Verenler

Son yılların en moda işlerinden biri de evde yapılacak işlerdir. Evde yapılabilecek işler oldukça fazla olup, pek çok ev hanımına iş imkanı sağlamaktadır. Öyle ki; evlere iş verenler iş ilanlarını yayınlayarak evlere iş gönderiyorlar. Eğer siz de evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız Nizip evlere iş verenler başlığımız altında kendi ilanlarınızı verebilirsiniz. Ayrıca, evlere iş verenler de ilanlarını yayınlayarak evden çalışmak isteyenlere iş imkanı sunabilirler. Gaziantep Nizip’te ikamet ediyorsanız ve dışarıda çalışma imkanınız yoksa Nizip’te evlere iş verenlere sayfamız üzerinden ulaşarak aradığınız işi bulabilirsiniz. Evde boncuk işi, mandal montajı işi, nikah şekeri işi, kına paketleme işi, tespih dizimi işi, iplik temizleme işi gibi daha pek çok iş imkanı bulunuyor. Siz de yeteneklerinize göre iş seçimi yaparak yayınlanan ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Hem evlere iş verenler, hem de evden çalışmak isteyenler yorum bölümünden ilanlarını iletişim bilgileri ile birlikte yayınlayabilirler.

EVLERE İŞ VERİLECEK

Peçete, bohça ve elişi yapabilecek olanlara evlere iş gönderilecektir. Eğer evden çalışmak istiyorum diyorsanız bize ulaşarak sizde kazanç sağlayabilirsiniz. Yapacağınız Bohçalar 5 TL, peçeteler ise 85 kuruş olarak hesaplanacaktır. İşimiz sürekli olduğundan bizimle sürekli çalışabilecek eli hızlı, sürekli iş alabilecek bayanlar başvuruda bulunsunlar. Gaziantep Nizip ve çevresinde oturanlar bize ulaşsınlar.

Polatlı Evlere İş Verenler

Ankara Polatlı evlere iş verenler sayfamız aracılığı ile iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Evde iş imkanları son zamanlarda ev hanımlarının vazgeçilmez gelir kaynağı oldu. Öyle ki; evlere iş verilir ilanlarına da sıklıkla rastlıyoruz. Eğer siz de evlere iş verenler arasındaysanız sayfamızın yorum bölümünden ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilir, evden çalışmak isteyenlere iş imkanı sunabilirsiniz. Aynı zamanda evden çalışarak para kazanmak isteyenler de kendi ilanlarını vererek aradıkları işi bulabilirler.Polatlı evlere iş verenler sayfamız sizler için özel olarak oluşturulduğundan evden iş imkanlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Özellikle ev hanımları oturdukları yerden çalışma imkanına sahip olacakları için verilen ilanlara ne kadar iş başvurusu yaparlarsa iş bulmaları o kadar kolay olacaktır. Eğer kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız yorum bölümünden ilanlarınızı vererek çalışmaya başlayabilirsiniz. Her iki tarafta ilan vererek birbirine ulaşabilir. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVLERE POŞET KATLAMA İŞİ VERİLİR

Ankara Polatlı civarında ikamet eden ev hanımlarına evde poşet katlama işi verilecektir. Verdiğimiz örneklere bakarak poşetleri katlayarak sizde ek gelir sağlayabilirsiniz. Ücret poşet başına verilecek olup, detaylar yüz yüze görüşülecektir.

ETİKET İŞİ VERİLİR

Evlere etiket işi veriyoruz. İşimiz oldukça basit olup, gösterdiğimiz şekilde etiketleri takarak para kazanabilirsiniz. İşlerimizin yoğunluğundan dolayı sürekli evden çalışacak bayanlara ihtiyaç vardır. Çalışmak isteyenler bize ulaşabilirler. Ankara Polatlı’da oturanlar tercih sebebidir.

Evlere İş Verenler Ankara

Evlere iş verilir

Keçiören ve yakın çevresinde ikamet eden bayanlara evde boncuk işleme işi verilecektir. İşler kapınıza teslim edilecek ve yine tamamlandığında kapınızdan teslim alınacaktır. Ödemeler aylık olarak yapılacaktır. İlgilenen kişilerin evlereis@gmail.com adresine iletişim bilgilerini göndermeleri yeterli olacaktır. Ekibi olan grup başları tercih edilecektir.

Evde nikah şekeri

Evde nikah şekeri yapabilecek gruplar aranmaktadır. En az 10 kişilik olan gruplara düzenli olarak evde nikah şekeri yaptırılacaktır. Ürünler eksiksiz olarak teslim alındığında ödemeler elden nakit olarak yapılacaktır. İşini zamanında ve düzgün olarak teslim eden ekiplere düzenli olarak iş verilecektir.

Bağcılar’da Eve İş Veren Yerler

Evde ek iş imkanları son zamanlarda oldukça arttı. Hemen hemen her yerde evlere iş verenleri görebilirsiniz. Öyle ki; Bağcılar evlere iş verenler de iş ilanlarını yayınlayarak bayanlara iş imkanı sunuyorlar. Ev hanımları için büyük bir fırsat olan evde iş imkanları,hemen hemen bütün illerde mevcuttur.Evden çalışarak para kazanmak isteyen bir çok ev hanımı,kendi becerilerine göre seçim yaparak çalışıyorlar.Bu sayede hem evlerinde olmuş,hem de para kazanmış oluyorlar.Evde yapılacak işler kategorisinde yer alan işlerden bazıları ise;evde kına paketleme,evde nikah şekeri işi,evde dantel işi,evde boncuk işleme işi,evde tespih dizimi işi,evde el işi ve daha bir çok seçenek mevcuttur. Siz de kendinize uygun iş alanını belirleyerek internet üzerinden arama yapabilirsiniz. Aynı zamanda Bağcılar evlere iş verenler yorum bölümünden ilanlarını oluşturabilir ve ücretsiz olarak yayınlayabilirler. Her iki tarafında ilan verebileceği sayfamızda hem evden çalışmak isteyenler hem de evlere iş verenler ilanlarını verebilirler. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın unutmayınız.

EVLERE ETİKET TAKMA İŞİ VERİLECEK

İstanbul Bağcılar’da oturan ve evden çalışmak isteyen bütün bayanlara iş imkanı sunuyoruz. Evde etiket takma işi yaparak siz de kazanç sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken size verdiğimiz işi 3 gün içinde bitirmenizdir. Ödemeleriniz ise iş bitiminde hemen yapılacaktır. İletişim: panelbasvuru@gmail.com

EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ

Oldukça kolay bir işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Evde Davetiye katlama işi yaparak oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Eli hızlı ve el becerisi olan bütün bayanlar bize ulaşabilirler. Sadece Bağcılar’da ikamet eden bayanlar başvuruda bulunsunlar.

3 comments on “Evlere İş Veren Yerler
  1. Feride dedi ki:

    Merhaba eşim çalışmıyor ev hanımıyım G. Antep Nizip ilçesinde yaşıyoruz elim çok hızlı yardımcı olursanız sevinirim

  2. Veysel dedi ki:

    Nizip te oturuyoruz. Ek iş imkanı hala varsa eşim yapabilir

  3. Fatma dedi ki:

    Evde yapabileceğim işler varsa yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir