Anadolu Yakasında Evde Yapılacak İşler

Anadolu Yakasında Evde Yapılacak İşler

Evde çalışarak para kazanmayı birçok kişi denemek istemektedir. Kendi istediğiniz saatlerde, işe git gel derdi olmadan çalışmayı elbette herkes ister. Ancak evde çalışarak kazanacağınız para sizlere sadece ek kazanç sağlar. Ek iş ihtiyacı olan herkes evde yapılabilecek işler aramaktadır. Önemli olan kedi ilgi alanınıza ve becerilerinize göre işler seçmenizdir.Kalabalık nüfusundan dolayı en çok ek iş aranan şehirlerden bir tanesi de İstanbul’dur. Maalesef evlere iş veren firmalara ulaşmak da bir hayli zordur.Yoğun talepten dolayı firmalar eskisi kadar ilan vermiyorlar. Verenlere ulaşmak da oldukça zor. Bizde yazımızda ilanlarına ulaştığımız firmaların iletişim bilgilerini paylaşacağız. Herkese bol şanslar…

-Abiye, triko ve kıyafetlerin üzerine pul boncuk işlemesi yapabilecek, sigara kullanmayan, iş zamanında teslim edecek ekip halinde çalışma imkanı olan bayanlar iş gönderilir. muallacoskun@ hotmail .com

-Mandal montajı ve kalem montajı işinde deneyimli bayanlar aranmaktadır. İş tesliminde ödemeler gerçekleştirilir. Örnek malzeme gönderilecektir. lkay.yurtQgmail.com

-Nikah şekeri ve bebek şekeri işi yapacak arkadaşlara ihtiyaç vardır. Tüm malzemeler örnek modelleriyle birlikte gönderilir. aslan_sinan34@ hotmail.com

Japon Style Ürün Satışı Yapabilirsiniz

Japon style kaban montlar internetten seçilerek alınabilir.  İstediğiniz kaban montların hem bayan için olanını hem de erkek için olanını resimlerinden seçebilirsiniz. Tüketiciler artık mağaza mağaza dolaşmadan istedikleri ürünü internetten almak istemektedirler.

Bu Bayanlar için olan kaban montlarda; beyaz- gri- kırmızı başta olmak üzere çeşitli renklerde yün kaban montlar, kapşonlu yün hırkalar, kürk yakalı kaban montlar, yarasa kol kaban montlar gibi seçenekler bulunmaktadır. Erkekler için olan kaban montlarda ise; camel erkek kaban, deri kenar detaylı kaban montlar, siyah- haki- kırmızı- koyu mavi- başta olmak üzere çeşitli renklerde yün kaban montlar, örgü yaka kaban montlar, kemer yaka kaban montlar seçebileceğiniz kaban montlar arasındadır.

Evde Yapabileceğiniz Diğer İlginç İş Fikirleri

Evde yapılabilecek bir çok iş çeşidi bulunmaktadır. Ancak bu işler diğerlerinden daha ilginç iş fikirleridir.Bu yüzden amacı sadece para kazanmak olmayıp değişik denemeler yapmak isteyen ve farklı hobiler edinmek isteyen kişiler için değerlendirilebilecek işlerdir.

-Keçeden kapı süsleri yapıp satabileceğinizi düşündünüz mü hiç? Bazı kurslarda keçe yapımıyla ilgili bölümler bulunuyor.Bu kurslara giderek becerinizi artırabilirsiniz.Keçeden yapılmış farklı ürünler tasarlayabilirsiniz.

-Mıknatıslı buzdolabı süslerini kullanmayan yoktur herhalde. Farklı süsler hazırlayarak çevrenizde bu süsleri satışa sunabilirsiniz. İnternet farklı modeller bulmanıza yardımcı olacaktır.

-Kitap ayracı kullanır mısınız? Peki değişik süslemelerle kitap ayraçları hazırlayıp satmayı düşünür müsünüz? Özellikle öğrencilerin ilgisini çekecek tasarımlar yapabilirsiniz.

-Sabun yapımı ilk aşamada zahmetli bir iş olarak da gözükse sonuçları oldukça güzeldir. Gün geçtikçe yaygınlaşmaya devam etmektedir. Farklı kokularda ve kalıplar da sabunlar yaparak para kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir