Evde Özel Ders Vermek

Evde Özel Ders Vermek

Ek gelir imkanlarından biri de evde özel ders vermek olup, siz de evde özel ders vererek kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer Matematik, Türkçe, İngilizce gibi derslerde iyiyseniz öğrencilere özel ders vererek ek gelir sağlayabilirsiniz. Ayrıca, evde özel ders vermek öğretmenler için de ek iş imkanı sağlıyor. Boş zamanlarınızda özel ders vererek sizlerde daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğu derslerinde eksik olan yada başarısız olan veliler de sayfamız aracılığı ile ilan vererek arama yapabilirler. Yorum bölümünden hem evde özel ders vermek isteyenler hem de özel ders almak isteyenler iş ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler. Yapmanız gereken ilanınızı oluşturduktan sonra iletişim bilgilerinizi de yazarak yayınlamaktır.

EK İŞE İHTİYACIM VAR

Matematik Öğretmeniyim ve borçlarımdan dolayı ek işe ihtiyacım var. Evde özel ders vermek istiyorum. Adana’da ikamet ediyorum. Alanımda çok iyiyim. Sadece birkaç ayda çocuğunuza Matematik dersini sevdirir ve öğretirim. İlgilenenler bana ulaşsınlar.

ÖZEL DERS VEREN VAR MI?

Kızım için özel ders almak istiyorum . Türkçe ve Matematik derslerinde ona yardımcı olacak, alanında deneyimli, aldığı parayı hak edecek bayan Öğretmen yada Üniversite öğrencisi arıyorum. İstanbul Anadolu yakası Pendik ve civarında oturanlar tercihimdir.

Eğitimime Trakya Üniversitesi Keşan Meslek Yüksek okulu Çocuk Gelişimi Bölümünde devam ediyorum.Okulum bu dönem yani önümüzdeki hafta bitiyor.Edirne Keşan Merkez Anaokulunda 3-4 yaş gurubunda 1 yıl staj yaptım.Keşan Özel Ezgi Nihal Anaokulunda da 5 yaş grubunda 40 gün staj yaptım.

Anaokulu Öğretmenleri

Anaokulumuzun öğretmen kadrosunda istihdam edilmek üzere, eğitim veren kurumların ilgili bölümlerinden mezun olmuş, eğitim kurumlarında anaokulu sınıf öğretmeni olarak çalışmış ve iş deneyimi elde etmiş, tam zamanlı olarak hizmet verebilecek, çocukları ve işini seven, dış görünümüne özen gösteren, temsil yeteneği gelişmiş sınıf öğretmenleri aramaktayız. Nitelikleri uyan adayların 0 212 452 84 68 numaralı telefon üzerinden Zehra Hanımdan randevu almaları gerekmektedir.

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Antalya da eğitim sektöründe hizmet vermekte olduğumuz özel dershanemizde görevlendirilmek üzere, 25 – 40 yaş aralığında bulunan, tam zamanlı olarak hizmet vermesine bir engeli olmayan, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, öğretme kabiliyetine sahip, güler yüzlü, diksiyon sahibi bay veye bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Başvuruda bulunmak isteyen arkadaşların starjerliklerinin kalkmış olması şartı bulunmaktadır.

Eleman Arayanlar Öğretmen sayfamız üzerinden hiç bir ücret ödemeden eleman arama ilanı verebilirsiniz. Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden örnek ilanlarımıza benzer yapılarda oluşturmuş olduğunuz ilan metninizi ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir. İlanlarınızın sonuca ulaşabilmesi için iletişim bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayınız.

NOT: Özel ders ilanı vermek isteyenler aşağıdaki yorum kısmından ders verdikleri branşları ve iletişim adreslerini ekleyebilirler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir