Nikah Şekeri İşi (evden) İSTANBUL ANKARA İZMİR

Nikah Şekeri İşi (evden) İSTANBUL ANKARA İZMİR

İnsanların ek işe olan ihtiyacı ve daha fazla para kazanma isteği nedeni ile bir çok kişi farklı işler aramaya başladı. Kendi işlerinin dışında özellikle evde yapabilecekleri işlerin arayışına giriyorlar. Başta ev hanımları olmak üzere pek çok kişi zamanlarının bir kısmını bu işlere ayırıyor.Böylelikle evden çıkmadan hem para kazanma imkanı bulmuş oluyorlar hem de evlerine,çocuklarına zaman ayırabiliyorlar.Evde yapılabilen işlerin başında ise nikah şekeri işi geliyor.

Evde nikah şekeri işi de tüm ek işlerin içinde en çok tercih edilenler arasında yer alıyorlar. Evlere iş veren firmalarla anlaşabileceğiniz gibi malzemelerini kendiniz temin ederek de bu işe başlayabilirsiniz. Gerekli olan malzemeler yapacağınız modellere göre değişecektir. Ana malzemeleriniz ise makas, yapıştırıcı, mıknatıs, kurdelelar, tüller gibi ürünlerden oluşur.Bunun yanında şeker kullanacaksanız taze badem şekerleri veya son zamanlarda yaygınlaşan lavantaları da kullanabilirsiniz.Yapacağınız araştırmalar size fikir verecektir.

Nikah şekeri işini kendiniz yapıyorsanız kullandığınız malzemelerin maliyetine ve işçiliğiniz zorluğuna göre fiyat belirleyebilirsiniz. Firmalarla çalışanlar ise genelde adeti 5 kuruşla 25 kuruş arasında değişen fiyatlarla bu işi yapıyorlar.Yani ne kadar çok yaparsanız o kadar çok kazanabilirsiniz.İş tesliminde de ödemeler gerçekleştirilir.Ek işe ihtiyacı olanların değerlendirebilecekleri en yaygın fikirlerden bir tanesini olan bu iş de herkese başarılar dileriz.

Nikah Şekeri Yapmak İstiyorum İstanbul

Nikah şekeri yapmak istiyorum İstanbul başlıklı makalemiz üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Evde nikah şekeri işi evde yapılacak işler kategorisinde yer alan ve en çok ilgi gören işlerdendir. Nikah törenleri için gerekli olan nikah şekeri, becerikli hanımların ellerinde can buluyor. Evlere nikah şekeri işi veren firmalar ev hanımlarına iş göndererek işlerini yaptırıyorlar. İşi zamanında teslim eden bayanlara yeni iş veriliyor ve onlarla sürekli çalışılıyor. Öyle ki; şuanda ailesinin bütçesine evde nikah şekeri yaparak katkıda bulunan sayısız ev hanımı bulunuyor. Günde 800 ile 1000 arası nikah şekeri yaparak siz de ciddi kazanç sağlayabilirsiniz. Evde nikah şekeri işi İstanbul’da daha fazla olduğu için İstanbul da ikamet eden bayanlar daha şanslı diyebiliriz. Eğer siz de İstanbul’da oturuyorsanız ve artık boş oturmaktan sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Sayfanın altında bulunan yorum bölümünden iş ilanlarınızı iletişim bilgileriniz ile birlikte yayınlayarak aradığınız nikah şekeri işini kolayca bulabilirsiniz. Aynı şekilde evlere iş verenler de ilanlarını bırakabilirler.


Bilgi: Evlere İş Veren Yerler


 

İSTANBULDA NİKAH ŞEKERİ YAPABİLİRİM

İstanbul Avrupa yakası’nda ikamet ediyorum ve evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum. Daha önce böyle bir iş yapmadım ancak elimin bu işlere yatkın olduğunu düşünüyorum. Çok hızlı ve pratik bir bayanımdır. Elimden her iş gelir. Nikah şekeri işi veren firmalara sesleniyorum. Lütfen bana ulaşın.

İSTANBUL EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ ARIYORUM

Evde nikah şekeri işi yaparak eşime destek olmak istiyorum. Bu işleri verenler varsa lütfen bana ulaşsınlar. Maddi durumumuz hiç iyi değil. O yüzden evimden çalışarak eşime yardımcı olmak istiyorum. Elim hızlı ve becerikli biriyimdir. Verilen işi zamanında teslim edebilirim. İstanbul Avcılar’da oturuyorum.


Bilgi: Türkiye Genelinde Evlere İş Verenler


İzmirde nikah şekeri işi verenler

EVLERE NİKAH ŞEKERİ İŞİ VERİLİR

İzmir’de evde nikah şekeri yapmak isteyen bayanlara ihtiyaç vardır. Daha önce bu işi yapmış veya nikah şekeri yapımı konusunda eğitim almış, verilen işi zamanında teslim edebilecek, eli hızlı bayanlar başvuru yaparsa seviniriz. Aksi takdirde deneme süresi olan 3 gün sonra yeni iş verilmeyecektir.

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ YAPACAK BAYANLAR

Evinin rahatlığında çalışmak isteyen bayanlara ve ekip başlarına ihtiyaç vardır. İzmir Bornova’da ikamet eden bayanlar başvuru yapabilirler. Deneyim aramıyoruz. İş kısa sürede öğretilecektir. Şuanda işler çok yoğun olduğundan en az 20 bayan alınacaktır. Ödemeler düzenli olarak haftalık yapılmaktadır. Eli hızlı olanlar başvursun.

İzmirde nikah şekeri işi verenler sayfamız üzerinden ister iş ilanı verebilir, isterseniz de verilen iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. İzmir’de ikamet edenler ve nikah şekeri işi verenler yorum bölümünden ilanlarını iletişim bilgilerini ekleyerek verebilirler. Üstelik vereceğiniz ilanlarınız tamamen ücretsizdir. Ayrıca, evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum diyenler de ilan verebilirler.


Bilgi: Evlere Ek İş Veren Yerler Listesi


 

Nikah Şekeri Yapmak İstiyorum Ankara

Nikah Şekeri Yapmak İstiyorum Ankara sayfamızda sizde aradığınız nikah şekeri işini kısa sürede bulabilirsiniz. Ankara iline özel oluşturduğumuz bu sayfamızda hem evlere nikah şekeri işi verenler, hem de evde nikah şekeri yapmak istiyorum diyenler iş ilanlarını ücretsiz ve üye olmadan yayınlayabilirler. Ek gelir kazanmak isteyenler için bulunmaz bir nimet haline gelen evde nikah şekeri işi, şuanda pek çok ev hanımına kazanç sağlıyor.Düğünlerin, mevlütlerin ve sünnet düğünlerinin vazgeçilmez unsuru olan nikah şekerleri, artık ekmek kapısı oldu. Öyle ki; evlere iş veren firmalar ilanlarını vererek nikah şekeri yapacak bayanlar arıyorlar. Evden çalışmak isteyenler de bu ilanlara iş başvurusu yaparak çalışma fırsatı yakalıyorlar. Eğer siz de evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum diyorsanız Nikah şekeri yapmak istiyorum Ankara başlıklı makalemiz altında ilanlarınızı verebilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

NİKAH ŞEKERİ İŞİ YAPABİLİRİM

Ankara’da yaşıyorum ve öğrenciyim. 4 kız arkadaşımla beraber nikah şekeri yapabiliriz. Çocuk gelişimi okuyorum ve elim oldukça hızlı ve beceriklidir. Bana ulaşırsanız sevinirim.

EVDE YAPABİLECEĞİM İŞ ARIYORUM

Merhaba. Biz Ankara’da oturan 10 bayanız. Evde nikah şekeri işi yapmak istiyoruz. Daha önce bu işi profesyonel olarak yaptık. Bize güvenebilirsiniz. Keçiören’de ikamet ediyoruz. İlgilenenler bize ulaşsınlar. Emin olun işimizden memnun kalacaksınız.

One comment on “Nikah Şekeri İşi (evden) İSTANBUL ANKARA İZMİR
  1. fatma dedi ki:

    kocaelide ikamet etmekteyim bende evde yapacağım ek iş arıyorum ilgilenirseniz ararsınız 05357310697

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir