Tefeciler İzmir – BORNOVA KARŞIYAKA

Türkiye’nin neresinde olursanız olun finansal işlemler aynı şekilde devam etmektedir. Yani kredi başvurusuna, kredi notunuz düşük ise İstanbul da bulunan A bankası hayır dedi ise Ankara da bulunan B bankası da hayır diyebilir. zaten bankalardan alınan olumsuz cevaplar bizi başka çözüm yollarına yöneltiyor.

Bu çözüm yollarının başında da tefeciler geliyor. Tefeci denilince içimizi bir korku kaplıyor evet ama genel de baktığımızda faiz oranları ve vade süresine bağlı olarak çalışan farklı bir piyasa tefecilik de. Kıyaslamak ne denli net olur bilinmez ama banka kredilerinde de faiz ödüyoruz zaten.

Tefeciler İstanbul da, Ankara da çalıştıkları ve var oldukları gibi İzmir’de de var. İzmir de olan tefecilere ulaşmak için diğer illerde kullandığımız yolu, yani interneti deneyebiliriz. İnternette onlarca bu alanda verilmiş ilana rastlayabilirsiniz.

Tefeciler İzmir ilinde de maddi problem yaşayanların, acil nakit paraya ihtiyacı olanların yardımına yetişiyor. Sizde iletişime geçerek neden ve niye önemli olmaksızın nakit paranızı anında ve kolayca alabilirsiniz

6 “Tefeciler İzmir – BORNOVA KARŞIYAKA
 1. Ecevit sarıyıldız dedi ki:

  Ben İzmir ve çevre illerde inşaat işi yapan bir mütahitim 15 günlük zaman diliminde başlamam gereken inşaatım ve acil paraya ihtiyacım var miktarı da 30.000 TL ve üzeri olabilir bana güvenecek ve benim güveneceğim gerekirse bu para karşılığında 90 iş günü içinde bir daireyi feda edeceğim bir finans çözecek kişi veya kuruluş ihtiyaç duymaktayım.

 2. Ercan dedi ki:

  İzmir’de tekel bayii işletmecisiyim bana çok acil 40 bin tl taksitle ödeyebileceğim para lazım senetle faizine kabulüm çok acil iletişime geçebilirmiyiz çok acil

 3. Sinan dedi ki:

  Acil 5000 lira lazim

 4. Ozan dedi ki:

  Karayollarında makam şöförüyüm çok acil 5000 tl lazım

 5. Emre. K dedi ki:

  Acil 30 tl lazım çok acil 60 gün vade ile

 6. Ömer dedi ki:

  Acil 7000 tl lazım 12 vade ile faiziyle rahatlıkla öderim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir