Şirketlere Esnaflara Senetle Para Verilir

Yoksa kredi denildiğinde sizin aklınıza hala bankalar mı geliyor? Kredi alabileceğimiz alan yelpazesi oldukça genişledi. Bunlardan birisi de senetle para veren şirketler, bu şirketler ağırlıkla özel ve finans şirketleri olarak kendini gösteriyor. Eğer sizde acil paraya ihtiyaç duyuyorsanız bankalar gerek istediği evrakları temin edemediğiniz için gerek ise kredi notunuz düşük diye artık size kredi vermiyor ise aradığınız çözüm senetle para veren şirketler de saklı olabilir. O zaman daha fazla sıkıntı çekmenize izin vermeyelim ve saklı olan çözümü önünüze serelim.

Senetle para veren şirketler; temel uygulama da bankadan farkı yok. Nasıl mı? Hemen biraz daha açalım konuyu. Mesela bankalarda ki gibi faiz uygulaması yapılıyor. Faiz dediysek gözünüz hemen korkmasın. Neredeyse bankalar ile aynı bu oran. Ayrıca senet ile kredi aldığınız da tüm borçlarınızı tek taksitle ödemek zorunda değilsiniz. Vadelere bölebilir ve aylık taksitler ile geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Senetle para veren şirketler ve bankalar arasında ki benzerliği saydık. Sıra farklılıklarda;

Senetle para veren şirketler bankalar gibi SGK prim dokümanı, maaş bordrosu istemezler ve kredi notunuza bakmazlar. Kredi notunuz düşük diye size kredi vermekten de vazgeçmezler. Hatta bu nedene bağlı olarak senetle para veren şirketlere yönelim daha da arttı. Bu yönelime taleplere cevap vermek içinde bu hizmeti veren şirket sayısı doğal olarak çoğaldı. Senetle para veren firmalar aldığını parayı geri ödememe ihtimaline karşın sadece sizden ipotek ya da kefil talep edebilirler. E hak verdiğiniz üzere sizi tanımıyorlar ve verilen paranın geri ödemesinin aksamamasını istiyorlar.

Senetle Para Veren Yerler

Senetle para veren kurumlardan yaralanarak; çocuğunun eğitime destek olan, evinin eşyalarını hatta evini yenileyen, tatile giden, eşe dostta bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatan onlarca insan var. Neden bunlardan birisi de siz olmayasınız ki? Ben bu parayı nerden bulacağım, ah bu ihtiyaçlardan nasıl kurtulacağım derdinize son verin, hemen senetle para veren yerler ile iletişime geçin. İnternet sayesinde şirketler ulaşmanız çalışma sistemleri hakkında bilgi almanız zor olamayacaktır.

 
2 “Şirketlere Esnaflara Senetle Para Verilir
  1. Gökhan Zeyrek dedi ki:

    Senetle altın almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  2. yasin dedi ki:

    15 bin ihtiyacım var ama kredi yasaklıyım yardım cı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir