Acil Para Lazım Bayrampaşa Beyoğlu ( ELDEN PARA TEFECİDEN)

İstanbul Bayrampaşa ve Beyoğlu semtinde senetle para arayan kimseler yine aynı şekilde acil para taleplerini iletebilirler..Bir çok ihtiyacımız için nakit paraya ihtiyacımız olabilir. Düğün giderlerimiz için, borçlarımızı kapatmak için, eğitim giderlerimiz için, evimizdeki eşyalarımızı yenilemek için, araba almak için, ev almak  gibi bir ihtiyaçlarımızı karşılamak için olabilir. Bu ihtiyaçlarımızı bankadan düşük kredi notumuz için veya var olan borçlarımız için çekemeyebiliriz. Bu nedenle bazı yerlerden temin etmek için başvurabiliriz. Ama her yere başvurmadan önce çok iyi araştırmak yapmanız gerekir. Zor anlarımızdan yararlanmak isteyenler olabilir çünkü. Daha size kredi vermeden komisyon isteyebilir. Bu kişilere rağbet etmeyin. Çevrede bu tür dolandırıcıların olması gerektiğini asla unutmayın. Bazı kuyumcuların senetle altın satışı yaptığı bilinmekte. Belki bu tür nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ya da senetli para veren kurumlar olabilir. Bunlardan biri Bayrampaşa Beyoğlu semtinde senetli olarak borç para vermektedir.

Bilgi: Acil Tefeci İstanbul

Çekeceğiniz miktar üzerinden belirli taksitlendirmeler yaparak nakit para vermektedir. Ama siz yine de imzalayacağınız prosedürleri çok dikkatli bir şekilde okuyup imzalayın. Ne olur ne olmaz. Ödeyebileceğiniz miktarları çok iyi değerlendirin. Çünkü ödeyemediğiniz bir miktarı aldığınızda ve ödeyemediğiniz taktirde, bu tür kurumların faiz oranları çok yüksek olabilir. Bunun için çok daha zora düşebilirsiniz. Yada olan bir kredi kartınız üzerinden belirli bir komisyon karşılığında taksitlendirmeler yaparak, size acil para (http://www.acilnakit.org) verebilirler.

Yani sizin kart borcunuz gözükecek sadece. Bu şekilde de nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yine de Allah kimseyi zor duruma düşürmesin ama yapacak bir şey yok. Bazı kurumları ise bankalara borçlarınızı yatırmanız konusunda yardımcı olabilmektedir. Yani bankalardan olan kredi veya kredi borçlarınızı ödeyemiyorsanız ve birden çok bankaya karşı böyle bir durum var ise, tek bir yere borçlu olmak daha mantıklı. Bankalara olan borçlarınızın icralık olmaması kaydı ile. Gecikmiş borçlarınız olabilir. İnternet sitelerinden başvurabileceğiniz kurumlar size en yakın zamanda dönüş yaparak, borçlarınız ile ilgili tüm ödemeleri üstlenmesi karşılığında size taksitlendirmeler sunmaktadır. Bu şekilde bir borçlarınız  var ise başvuruda bulunup borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Acil Para Lazım Bayrampaşa Beyoğlu ( ELDEN PARA TEFECİDEN)
 1. Gökmen Doğum dedi ki:

  Talebime gelen cevaplardan biri bana vereceği meblağı ve alacağım tarihi ve ayrıca geri ödemeye esas teşkil eden aylık
  taksirleri yazıp imzaladığım bir yazıyı nüfus cüzdan fotokopi ile beraber kendisine teslim etmem isteniyor.

  Bu yazıyı imzalayıp verdiğim günden 1 veya 2 gün sonra beraber notere gideceğimizi ve benim vereceğim hesap numarasına
  paranın yatmasını müteakip yazının notere tasdik ettirileceği söyleniyor.
  Yazıyı ibraz edeceğim gün noter işini halledelim dediğimde noter tasdiksiz böyle bir yazının hükmü olmayacağından endişe
  etmemen söylendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir