Senetle Kredi Verilir İzmit Kocaeli

Bilindiği üzere kişiler ihtiyaç ve isteklerin artması ile birlikte nakit para arayışı içine girmektedirler. Nakit bir paraya ihtiyaç duyulduğunda başvurulan yerler arasında bankalar, eş, dost, akraba ve diğer şirketler gelmektedir. Adını sıkça duyduğumuz bir sistem olan senet ile kredi verilen yerlerin olması nakit ihtiyacı olan kişileri bir nebze olsun rahatlatmaktadır.

Senet karşılığında bankalardan da kredi alabilirsiniz. Bu bankalara örnek verecek olursak Ziraat Bankası’nı söyleyebiliriz. Ziraat Bankası işletme sahibi olanların nakit ihtiyacını karşılamak için senetle kredi vermektedir.  Bilindiği üzere de ziraat bankası birçok şubesi bulunan bir bankadır.

Senetle Kredi Kocaeli

İzmit Kocaeli civarında size en yakın ziraat bankası şubesine giderek detaylı bilgiyi alabilir ve senetle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda ziraat bankası resmi web sitesinden de bilgi alabilmeniz mümkündür.  Senetle kredi veren yerler yalnızca bankalar değildir. Kimi firmalar da senet ile kredi vermektedirler. İnternet üzerinden yayınladıkları ilanlar ile kredi isteyen kişilere senet yaparak kredi veren firmalar bulunuyor. Sizlerde internet sitelerinde bulunan ilanlar arasında Kocaeli İzmit civarından senet karşılığı kredi çekebilirsiniz.

14 “Senetle Kredi Verilir İzmit Kocaeli
 1. MURATY dedi ki:

  Acil 40.000 tl lazım

 2. tolga dedi ki:

  Gebzeden yazıyorum mail adresinizi internetten aldım. 1- 2 gün içerisinde acil para lazım. Devlet memuruyum. Üzerime kredi olduğundan banka risk yüksek diye kredi talebimi olumsuz karşılıyor. Ne yapabiliriz? Acil haber bekliyorum. Acil olarak 5000 lazım ancak eğer olursa 10000 tüm işimi görür.

  Bankalarda kredilerim var. Aylık taksitlerim yüksek olduğundan ve başvuru çok olduğundan kredi vermiyorlar. Tüm borçlarım için kapatma kredisi de olabilir.

 3. Samet dedi ki:

  İkinci teklif bir finans şirketi olduğunu söyleyen biri olup adıma kredi çıkartılacağını bu nedenle çalıştığım şirketten maaş yazısı, ikametgah kağıdı ve nüfus cüzdanımla ben parayı almadan beraber notere gidilip kaç taksitte ödeyeceksem senetler yapılacağını paranın hesabıma geçmesi için bir hesap numarası vermem gerektiği para hesabıma geçince senetlerin bankaya verileceğini bu nedenle her bankanın bu işlem için aldığı tutarın farklı olduğunu
  notere 900 ile 1500 TL arasında tutacak para vermem gerektiği söylendi.

  Ben maaş aldığım bankadan 2500.- TL kredi bile alamazken bu nasıl olacak anlamadım.

 4. Oğuz dedi ki:

  Devlet Memuruyum. Krediye ihtiyacım var

 5. Özer dedi ki:

  Acil senetle 25000 tl ihtiyacım var EMEKLİYİM hala çalışıyorum aylık gelirim 6000 tl

 6. Cemal dedi ki:

  Merhaba, kocaelinde ikamet ediyorum özel bir bankada çalılıyorum 15TL ihtiyacım var bedelli askerlik için aileme bakmak zorunda olduğum için işten ayrılıp askere gidemiyorum iş yerim sorun çıkarmakta bedelli son şansım ama maaşım 3000tl nakit olarak bulamıyorum her türlü güven iletişim kurarak çözülür sabit aylık taksitlerle ödemek koşuluyla yardımcı olabilme şansı olan Temiz doğru düzgün dürüst kişi kurumların irtibata geçmesini rica ediyorum.

 7. Mahmut Özdemir dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir