SSK’ sız – Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Bankadan kredi almak için belirli şartları eksiksiz yerine getirmemiz gerekiyor. Bu şartların bazıları; kredi notunun düşük olmaması, maaş bordrosu sunmak ve SSK kaydımızın olması bu kaydın dokümanları. Eğer istenilen bu belgeleri sunmaz ya da eksik sunar isek banka kredimizi onaylamaz. Hatta SSK kaydımız da en az 6 ay olmak zorundaydı. Neyse ki banka kampanyaların ardı arkası kesilmez bir halde devam ederken SSK ‘sız sigortasız kredi veren banka kampanyaları da oluşturuldu.

SSK’ sız sigortasız kredi veren bankaların kredinizi onaylamak için sizden tek beklentisi, kredi karşılığı ipotek gösterebileceğiniz; ev, araba, arsa gibi mallarınızın olması. Bu malları ipotek göstererek bankadan kolayca kredinizi alabilirsiniz. Ev hanımların birçoğu bu sistem ile kredi alarak ihtiyaçlarını karşılama fırsatı bulmuşlardır. Eğer sizin de SSK’nız yok fakat ipotek gösterecek mal varlığınız varsa bahsettiğimiz gibi kredinizi kolay, yorulmadan hızlı bir şekilde alabilirsiniz.  Ayrıca anne ve babanızın gelirlerini bankaya sunup ve kredi sorumluluğunu üstlendiklerini kanıtlarsanız kredinizi çekebilirsiniz.

Kirada eviniz var ise yine bunu da bankaya sunarak SSKsız  kredi veren bankalarla çalışabilirsiniz. Ziraat bankası, İş bankası, Denizbank, Halk bankası, Garanti bankası gibi Türkiye genelinde birçok banka ipotekle SSK’ sız kredi vermektedirler. Kredi başvurusu için belirleyeceğiniz bankanın size en yakın şubesine gitmeniz yeterlidir. Bankalar artık eskisinden çok daha hızlı bu nedenle aynı gün içerisinde kredi onay durumunuz tarafınıza aktarılacak ve aynı gün paranızı da alabilirsiniz.

Sigortasız SSKsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi başvurusu için bankaya gidemeyen kişiler de bankanın resmi internet adresi üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Ayrıca birçok banka SMS ile kredi, kısa mesaj yolu ile yapılan başvuruları da kabul etmektedir. Bankaların gece gündüz kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetlerini arayıp, müşteri temsilcinize bağlanarak kredi detaylarını alabilir ve aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. SSK yok, sigortam yok ama diz boyu ihtiyacım var, para bulmam lazım, banka kredi verir mi, diye düşünmeye artık son. Başvurunuzu yapın kredinizi alın ve tüm sıkıntılarınızdan anından kurtulma şansını yakalayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir