Tefeci Bul Diyarbakır

Her ne kadar yasal olmasa da tefeciler ile çalışan kişilerin sayısında son yıllarda gözle görülür ciddi bir artış yaşandı. Bunun ana nedeni ise bankaların her geçen gün kredi kullanım şartlarını daha da zorlaştırması oldu. Tefecilerin kredi verme şartları bankalara nazaran daha hafif. Özellikle Diyarbakır ilinde bu şekilde hizmet veren kişilere ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Tefeci Çalışma Şartları

Tefecilerin çalışma şartlarından ilki senet imzalamanızdır. Verdikleri parayı garanti altına almak için talep edilen senet imzalama aşamasında isterseniz borcunuzu tek senet tek taksit ile, isterseniz de birden fazla senet ve taksit ile geri ödeyebilirsiniz. Her ödeme sonrasında karşı taraftan imzaladığınız seneti de almayı unutmayın. Buna ek olarak ipotek göstermeniz ya da kefil bulmanız da gerekebilir.

Son olarak Diyarbakır da hizmet veren tefecilere nasıl ulaşacağınız hakkında da kısaca bilgi verelim. İnternet üzerinde bu şekilde ilanların ve yazıların yer aldığı bölümlerin yorum alanına talebinizi yazabilirsiniz. Size aynı gün içerisinde gerekli dönüşler yapılacak ve bilgiler verilecektir.

 

9 “Tefeci Bul Diyarbakır
 1. Leyla dedi ki:

  Nasil ulasabilirim

 2. hüseyin dedi ki:

  30 gün vadeli 5.000 tl ye ihtiyacım var düzenli çalışıyorum
  diyarbakırda ikamet ediyorum

 3. Fatoş dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim acil 15 bin liraya ihtiyacım var

 4. recep dedi ki:

  Nasıl ulaşabilirim Diyarbakır merkezdeyım acil 10000 tl ihtiyacım var bankalardan kredi alamıyorum

 5. Akif dedi ki:

  Nasıl ulaşabilirim diyarbakır merkez

 6. Delal dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim?

 7. Erol dedi ki:

  Nasıl ulaşabilirim çok acil 20 Bin lazım çalışıyorm özel bir şirkette aylık geri ödemem 1.300 olur ulaşabilirmisniz acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir