Acil Tefeci Antalya

Antalya ilinde faaliyet gösteren tefeciler, bankalardan kredi notu başta olmak üzere çeşitli nedenlerde dolayı kredi alamayan kişilere yardımcı olmaktadır.
Acil para ihtiyaçlarınızda kefil ve teminat gibi işlemlerde bulunmadan kredi notu istemeden sadece bütçenize uygun olması şartıyla, kredi alabilir ve nakde sıkıştığınızda rahat bir nefes alabilirsiniz. Bankalardan kredi almak, kredi notu nedeniyle zor bir hale gelmiştir. Kredi notu düşük olan kişilerin, kredi alabilmesi için bankalar ile olan ilişkilerinin geçmiş dönemlerinde çok iyi olması gerekir.

Acil tefeciler, de bu durumlara önlem olarak sizlere senetle veya komisyonla kredi vermektedir. Kredi cevaplarınızın olumsuz sonuçlanması durumunda ne yapacağım şimdi diye düşünmek yerine hemen tefecilerden komisyonla veya senetle kredi alabilir ve ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Antalya il sınırlarında bulunan tefeciler, Türkiye’nin bütün illerinde olduğu gibi etik faiz oranları ile birlikte sizlerin ihtiyaçlarına göre en uygun olan krediyi sunmaktadır. Tefecilerden aldığınız kredileri ödeyebilmek için belirli bir gelirinizin olması gerekir. Bunun haricinde herhangi bir şart aranmamaktadır. Bu sayede paranızı elden direkt olarak alabilirsiniz.

9 “Acil Tefeci Antalya
  1. Ismail çetin dedi ki:

    Merhaba acil 5 bin tl ye ihtiyacım geri ödemesi ayda 1000 1000 olacak

  2. Ismail çetin dedi ki:

    Merhaba acil 4 bin tl ye ihtiyacım var geri ödeme ayda 1000 TL olarak ödenecek yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir