Senetle Kredi Verilir İzmit Kocaeli

Bilindiği üzere kişiler ihtiyaç ve isteklerin artması ile birlikte nakit para arayışı içine girmektedirler. Nakit bir paraya ihtiyaç duyulduğunda başvurulan yerler arasında bankalar, eş, dost, akraba ve diğer şirketler gelmektedir. Adını sıkça duyduğumuz bir sistem olan senet ile kredi verilen yerlerin olması nakit ihtiyacı olan kişileri bir nebze olsun rahatlatmaktadır.

Senet karşılığında bankalardan da kredi alabilirsiniz. Bu bankalara örnek verecek olursak Ziraat Bankası’nı söyleyebiliriz. Ziraat Bankası işletme sahibi olanların nakit ihtiyacını karşılamak için senetle kredi vermektedir.  Bilindiği üzere de ziraat bankası birçok şubesi bulunan bir bankadır.

Senetle Kredi Kocaeli

İzmit Kocaeli civarında size en yakın ziraat bankası şubesine giderek detaylı bilgiyi alabilir ve senetle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda ziraat bankası resmi web sitesinden de bilgi alabilmeniz mümkündür.  Senetle kredi veren yerler yalnızca bankalar değildir. Kimi firmalar da senet ile kredi vermektedirler. İnternet üzerinden yayınladıkları ilanlar ile kredi isteyen kişilere senet yaparak kredi veren firmalar bulunuyor. Sizlerde internet sitelerinde bulunan ilanlar arasında Kocaeli İzmit civarından senet karşılığı kredi çekebilirsiniz.

14 “Senetle Kredi Verilir İzmit Kocaeli
 1. Berna dedi ki:

  Senetle Kredi arıyorum kısa dönem için…

 2. engin özkan sağlam dedi ki:

  23 mayısta 15000 acil lazım

 3. özkan dedi ki:

  5 bin ile 10 bin arası acil kredi lazım Kocaeli’nde memurum bu parayı verebilir misiniz?

 4. Serkan dedi ki:

  Merhabalar İzmit’te kendime ait iş yerim var 30.000 TL ihtiyacım var ayda 3000 lira ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim emekli kefilde ayarlayabilirim

 5. Erdogan dedi ki:

  Acil 20000tl lazım maaşım ikramiyelerim senet yaparım çok acil

 6. Güven dedi ki:

  Merhaba 10.000 TL kredi talebim bulunmaktadır. 12/24/36 ay eşit taksitli ödeyebilirim.

 7. iso dedi ki:

  merhaba acil 18000liraya ihityacım devlet memuruyum bankadan sicil düşük oldundan kullanamıyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir