Kredi Kartı Borçlarınızı Biz Ödeyelim

Tüm kredi kartı kullanıcıları her ihtiyacını kredi kartları ile karşılamaktadır. Çünkü kredi kartlarının kullanım alanları çok geniştir. Her ihtiyacımız için kullanmaktayız. Her ihtiyacımızı karşılamak çok güzel ama sonrasındaki her ay gelen kredi kartı borcunu ödemek bizi oldukça zorlamaktadır. Çünkü bazılarımız kredi kartlarımızı bilinçsizce kulanıyoruz. Sanki hiç ödemiyecek gibi. Bir süre sonra kredi kartı borçları gelirimiz geçmeye başladıktan sonra başlıyoruz asgari ödemelere.

İşte bu durumda sonraki sıkıntılı zamanların haberci olmakta. Çünkü sürekli kredi kartlarımızın ödemelerinde asgari ödemeleri alışkanlık haline getirdiğimiz zamanda yığılan bir borç ve faizler nedeni ile havaya giden paralara oluyor. Belkide birkaç tane kredi kartınızdan dolayı zor durumdasınız. Bir süre sonrada artık ödeyemediğiniz bir hale giriyor. Daha sonrasında takip, haciz gibi işlemler başlıyor. Tabi üzerine bir yığın faiz olayları. Derken belki 1000TL lik kredi kartı oluyor 2000TL borç. İşte bütün bunları yaşamamak için önleminizi en baştan almalısınız. Yani baktınız ki artık kredi kartı borçlarınıza yetişemiyorsunuz, iki üç ay geciktirmeniz var. Bunun için bazı kurumlardan yardım alabilirsiniz.

Hacizlik olmamış ama gecikmeleri olan kredi kartlarınızı ödeyip, o kurumlara borçlu oluyorsunuz. Hem kredi kartınızı nakit kapattığınız için bazı faiz oranlarında indirim uygulanacaktır, hemde kredi kartınızı sıfırlama imkanınız olacaktır. Bu borcunuzu da uygun taksitleri halinde size sunacaklardır. Yeter ki söylemiş olduğum gibi hacizlik bir durumunuz olmasın. Nette bunun gibi birçok kurumların kredi kartı borçlarınızı ödemeniz konusunda yardımcı olabilecek ilanlar görebilirsiniz.

Örneğin: “kredinizibizcekelimsizodeyin.com”. Bu kuruma adınızı, soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi internet sayfalarından yazıp gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetleri size en yakında zamanda geri dönüş sağlayacaktır. Sizin hangi bankaya yada bankalara olan kredi kartı borçlarınızı sorup öğrendikten sonra, kişisel bilgileriniz ile kredi notunuzu araştıracaktır. Onay olduğu taktirde hangi bankaya olan borçlarınız var ise, kapatılacaktır. Tabi bazı presödürleri aştıktan sonra. Sizinle taksitleriniz konusunda, faiz oranları konusunda tüm ayrıntıları paylaşacaklar. Ödemelerinizi de nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda bilgi vereceklerdir. Belki faiz oranları size biraz yüksek gelebilir. Ama hacizlik bir kredi kartının faiz oranlarını bilmediğiniz içindir. Bilseniz inan ki bu faiz size hiç gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir