Acil Para Nasıl Bulunur?

Para para para ne de güzel demiş şarkılar da sanatçılarımız varlığı bir dert yokluğu yara. Sizde bu yara ile uğraşıyor çözüm arıyor ve acil para nasıl bulunur mu diyorsunuz? Çaresiz değilsiniz; nakit para bulabileceğiniz birbirinden farklı alternatifler var, yeter ki yönelin ve isteyin. Hemen madde madde acil para nasıl bulunur yazalım;

Madde 1; para hele toplu para denince aklımıza ilk olarak bankalar gelmektedir. Konuttan, taşıta her alanda toplu para ve kredi bankalar tarafından sağlanmaktadır. Özellikle tüketici, bireysel ve ihtiyaç kredileri birçok insanın derdine derman olmuştur. Fakat bankalar ile çalışmak düşündüğünüz kadar kolay değil, kredi başvurusunu yaptıktan sonra SGK pirim dokümanı, maaş gelir belgesi gibi sıralı evrakları bankaya sunmanız gerekiyor. Banka başvurunuzdan sonra sizin geçmişe yönelik ödeme tablonuza bakıyor ve kredi notunuz düşük değilse kredinizi onaylıyor.

Madde 2; banka ile bazı nedenlere bağlı olarak çalışmak istemiyorsunuz. O zaman senet ile kredi sistemini deneyin. Senet ile kredi sisteminde bankalarda olduğu gibi faiz ve vade uygulamaları söz konusu. Son zamanlar da özel finans şirketleri senet ile kredi vermeye başladılar, sizde yararlanabilir ve acil paranızı bulabilirsiniz. Borcunuzu eğer tek taksitle ödeyecekseniz tek senet imzalamanız yeterli, eğer vade seçeneklerinden yararlanacaksanız vade sayınız kadar senet imzalamanız gerekiyor. Senet ile kredi alınırken SGK pirim dokumanı, maaş bordrosu sunmak zorunda değiliz. Biz istiyoruz, onlar veriyor. Hızlı ve kolay para budur.

Madde 3; son olarak tefecilerden faydalanabilirsiniz. Kulağa ne kadar da ürkütücü geliyor tefeci kelimesi, oysaki bankalarda ve hatta her yerde olduğu gibi onlarda faiz karşılığında para veriyorlar. Sadece ödemelerinizi düzenli yapmanızı istiyorlar. Aksi halde 1 olan borcunuz 5’e çıkabilir. Bunun nedeni de tamamen sizsiniz. Bazı tefeciler aldığınız kredi karşılığında ipotek göstermenizi isteyebilirler. Bunun nedeni de borcu ödemezseniz verilen parayı garanti altına almak. Acil para nasıl bulunur 3 madde ile anlattık. Parayı nasıl bulacağımızı öğrendik hadi o zaman daha fazla vakit kaybetmiyoruz ve paramızı almaya gidiyoruz.

3 “Acil Para Nasıl Bulunur?
 1. Kürşat udül dedi ki:

  Merhaba benim 15.000 TL paraya ihtiyacım var aydan aya 500 ödeme imkanım var sıkıntı olmaz senetle zamanında öderim biraz yardımcı olursanız sevinirim

 2. rana dedi ki:

  acil nakit ihtiyacım var aylık 1500 ödeyebilirim
  lütfen acil ulaşın

 3. yusuf dedi ki:

  15 bin lazım yardımcı olabilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir