Acil Nakit Verilir

Evlenmeye mi niyetlendiniz para mı lazım, çocuğunuzun eğitim masrafları mı arttı, eve minik bir misafir gelecek ve doğum masrafları ufukta mı belirdi, eşyalarınız çok yıprandı ve yenilerini mi almanız lazım, kapatmaz istediğiniz borçlarınız mı var? Acil nakit para için neden var ama çözüm mü yok, neyse lafı uzatmayalım artık üzülmeyin bir değil birkaç çözümünüz var.

İlk olarak bankalar arası rekabet arttı hatta öyle bir hal aldı ki bankalar daha hızlı kredi vermeye başladılar. SMS ile aramalar ve internet yoluyla kredi teklifleri taraflarımıza iletilmeye başladı. Hatta bazı kampanyalar da faizler alt seviyeye çekiliyor, evraksız kredi sunuluyor. Durum böyle olunca acil nakit verilir diyenler arasında bankalarda yer alıyor. Fakat bunca kampanyaya hızlandırmalara rağmen bankların olmazsa olmazı kredi notu etkisi devam ediyor. Kredi notu bankalar olan geçmişe yönelik borçlarımızı düzenli ödeme veya ödememe durumuna göre oluşturulmaktadır. Kredi notunuz düşük ise bankalar sizinle çalışmamak için gerekli olan tüm özeni göstereceklerdir.

ACİL NAKİT PARA LAZIM

Neyse ki elimiz bankalar mahkûm değil. Acil nakit verilir diyen başka bir sistemden bahsedeceğim şimdide. Senet ile kredi. Evet, senet karşılığında ihtiyacınız olduğu kadar nakit parayı alabiliyorsunuz. Üstelik senetle kredi ve para verenler bankalar gibi kredi notunuza bakmıyorlar. Aman bu detayı da atlamadan yazayım malumunuz tanımadığınız bir siz borç para veriyor kimsiniz, parayı öder misiniz bilmez, bu nedenle ipotek gösterebileceğiniz mal talebinde bulunabilirler. Bunun dışında borcunuzu isterseniz tek bir taksitle isterseniz birden fazla taksitle vadeyle ödeyebilirsiniz. Bu açıdan karar tamamen size ait. Her taksit için ayrı bir senet yapmayı da unutmayın.

Son olarak acil para verilir diye yardımınıza koşacak kişiler tefecilerdir. Tefecilerden hepimiz, korkmuş ve kaçmışızdır. Aslında durum düşündüğümüz gibi değil. Tefeciler belirli faiz karşılığında para kiralamaktadırlar. Aldığınız borcu zamanında ödedikten sonra herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Ayrıca bu banka için de, senetle kredi verenler için de hatta eş dost ya da akrabadan alınan borç para içinde geçerlidir.

Acil Nakit Verilir
  1. Ebru dedi ki:

    Acil 30 bine ihtiyacım var izmir de ikamet ediyorum senet karşılığında alabilirim her ay düzenli 2 bin lira öderim yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir