Sorunlu Krediler Çıkartılır

Bankaya birkaç kez kredi talebinde bulundunuz ve olumsuz mu sonuçlandı? Hemen umutsuzluğa kapılarak karaları bağlamayın. Öncelikle kredinize neden onay verilmediğini araştırın.  Tabi asıl mesele neden onay verilmediğini öğrenmekten öte kredinize onay verilecek hale getirme de, işte tam da bu durumu anlatmak için başladık bu yazıya. Kredi çıkartılır ilanlarını duymuşsunuz ama muhtemelen ilgilenmemişnizdir. Çözümünüzün orada saklı olduğunu bilseniz bu kadar beklemezdiniz.

Kredi çıkaran bu kişiler bankalar hakkında kapsamlı bilgiye sahipler. Kredi neden onaylanmaz, hangi banka daha kolay kredi verir, kredi notunuz ne ve kredi notu puan aralığınız da hangi kredileri alabilirsiniz gibi uzar bu liste.  Sorunlu kredi çıkartılır diyen ve danışmanlık hizmeti veren bu firma ve kişiler ilk olarak neden kredinizin onaylanmadığını belirlerler. Örneğin kredi notunuz düşük ya da başvuru yaptığınız kredi için yetersiz olabilir. Hemen kredi notunuzu yükseltmek için sizin verdiğiniz yetki çerçevesinde çalışmaya başlarlar. Bu durumu düzelttikten sonra tekrar kredi başvurunuzu yapabilir ve bu sefer bankadan kredi alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kara listede olanlara, kırmızı kalemli olanlara, kredi limiti dolanlara bile kredi çıkarabiliyorlar.  Aslında hem bizi gereksiz yere kredim onaylanmadı diye üzülmekten hem de fuzuli zaman kaybından kurtararak direk hizmet veriyorlar. Bu arada krediniz onaylanmadığında başka bankalara yaptığınız taleplerden de olumsuz cevap alırsanız kredi notunuz düşmeye başlıyor. Sorunlu kredi çıkarılır diyen danışmanlık ve aracı firmaları tercih ederek kredi notunuzun da düşmesini engelleyebilirsiniz.  Getirisi çok götürüsü yok bir hizmet bu.

Sorunlu kredi çıkarılır diyen firma ve şahıslara internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Birileri size bu denli yardım etmek için beklerken sizin hala ihtiyaçlarınızı aman banka kredimi onaylamadı diye pes ederek ertelemeniz çok da mantıklı olmasa gerek. Taş atıp kolunuz yorulmayacak. Ayrıca krediniz onaylanmaz ise sizden maddi herhangi bir beklentisi olmuyor firmaların. Şimdi ara başlıklar ile kredi çıkartan firmalar, kredi çıkartan emlakçılar, kredi notu düşük olanlara, kara liste de yer alanlar kredi çıkarılmasına kadar detaylı şekilde yazalım. Eminim bu bölüm bittiğinde kredi çıkartılır hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız.

5 “Sorunlu Krediler Çıkartılır
 1. mustafa dedi ki:

  20000 lazım çıkarın krediyi verim yüzde 10 komisyon

 2. rana dedi ki:

  acil 35000 ihtiyacım var komisyon sorun değil

 3. sema dedi ki:

  acil 4000 tl ye ihtiyacım var

 4. munevver dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var dukkanim var icine mal almak amaciyla istiyorum 40000 lira ayda senet karsiligi odeyebilirm

 5. Erdogan Ozdemir dedi ki:

  Gemici adamı belgesi çıkartmak için acil 10000 tl ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir