Emlakçılar Kredi Veriyor MU?

Kredi çıkartan firmaları daha önce ki yazılarımızda uzun uzun belirttik ve anlattık. Bunun yanı sura kredi çıkartan emlakçılarda var. Özellikle kredi çıkartan emlakçılar konut kredisi alanların da çalışmalar yapıyorlar. Emlakçılar sürekli konut satışı yaptıkları için bankaların çalışma sistemleri hakkında daha fazla bilgiye sahipler. Bu sebep ile kredi çıkması için hangi şartları yerine getirmeniz gerekiyor, hangi olumsuz durumlarda kredi çıkmaz, bu olumsuz durumlar nasıl ortadan kaldırılır gibi sorulara daha hızlı cevap ve çözüm bulmaktadırlar.

Konut kredilerinde alacağınız evin genellikle % 75’lik kısmı banka tarafından karşılanmaktadır. Peşinat olarak kenarda bir miktar paranız bulunması gerekiyor. Aksi halde peşinatı biriktirene kadar ev almanız zorlaşıyor. İşte tam bu devrede kredi çıkartan emlakçılardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca eksperin ev için belirleyeceği bedelinde talep ettiğiniz dolaylarda olmasın için çalışmalar yapıyorlar. Kredi çıkartan emlakçıların tek hizmeti konut kredisi değildir.  Kredi çıkartan firmalar gibi; kredi notu düşük olanlara, kara listede olanlara kredi çıkarıp, kredi limiti düşük olanlara ek kredi çıkartıyorlar.

Kredi Çıkartan Gayrimenkul Danışmanları

Varsayalım ki kredi notunuz düşük ve kredi alamıyorsunuz. Birden çok bankaya da kredi başvurusu yaptınız ve her defasında sonuç olumsuz sonuçlandı. Kredi çıkaran emlakçılar ile iletişime geçerek bu olumsuz durumun ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Hatta banka borcunuz var ise sizin yerinize ödeme yapıyorlar ve ara parayı kredi çıkınca sizden alıyorlar. Böylelikle hem bankaya olan borcunuzu ödüyorsunuz hem de kredi çıkıyor tarafınıza.  Bundan daha iyisi olmazdı herhâlde.

Kredi çıkartan firmalar krediniz çıkmaz ya da onaylanmaz ise sizden herhangi bir komisyon ve para almıyorlar. Krediniz onaylandığı zaman başta konuştuğunuz hizmet bedelini taraflarına ödeyebilirsiniz.  Bankaların kredi vermesi için bizim uğraşmamız oldukça zor, hem çözüme pratik yoldan ulaşamıyoruz hem de zaman kaybı yaşıyoruz ve ihtiyaçlarımızı karşılamamız erteleniyor. Daha fazla bu problemler ile savaşmayın. Uygulamaya geçin ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulun. Kredi çıkartan emlakçılardan yararlanarak gerek konut gerek ise ihtiyaç kredisi alan onlarca kişi var, onlar aradıkları nakit parayı buldu ve artık sıra size geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir