BAYİLİK VEREN GİYİM FİRMALARI 2018

Penti, daha çok çorap, iç giyim, gecelik, pijama ve tayt gibi ürünlerin bulunduğu mağazalardan bir tanesidir. Hem Türkiye’de hem yurtdışında birçok mağazası bulunur. Yatırım yapmak isteyen girişimciler için karlı bir bayilik fırsatıdır. Özellikle yurtdışına bayilik vermeyi daha çok tercih etmektedirler. Ürün gruplarıyla ve uygun fiyatlarıyla özellikle bayanların ilgisini çeken mağazalardır.

Armine giyim tesettür markaları arasında önemli bir yer tutuyor. Eşarp ve kıyafetlerdeki çeşitleri sayesinde özellikle tesettürlü bayanların ilgisini çekiyor. Bir çok il de bulunan şubelerinin yanı sıra online alışveriş imkanıyla da müşterilerine kolaylık sağlıyor. Bayilik verdikleri kişilere her türlü gelişim desteği veriliyor. Müşteri odaklı, iletişim yeteneğini geliştirme ve ticari faaliyetler konusunda eğitimler veriliyor.

Panço, çocuk giyim sektöründe öncü firmalar arasında yer alıyor.Türkiye genelinde birçok mağazaları bulunmaktadır.Güvenilirlik ve güler yüzlü olmayı hizmet ilkesi olarak benimsemişlerdir.Bayilik vereceklerinde ise bir takım şartlar aramaktadırlar.Mağazanın iç dekorasyonunun diğer panço mağazalarıyla aynı olması gerekmektedir.Mağazanın yer alacağı ilin kalabalık bir caddesinde veya alışveriş merkezlerinde olması istenmektedir.100 m2 den küçük olmaması tercih edilmektedir.Bu şartları sağlayabilecekler bayilik başvurusunda bulunabilirler.

Codentry kadın giyim bayilik,
Codentry,Adil Işık’ın bir markası olup,faaliyete geçtiği ilk günden bu yana bayanların en çok tercih ettiği markalar arasında yerini aldı.
15 ile 35 yaş arası bayanlara hitap eden tarzı ve stiliyle müşterilerine farklı duruşunu sergiliyor.İlk koleksiyonunu 2010 yılında sergileyen firma gün geçrikçe kendini daha da geliştirerek bayanların vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.Doğadan ve hikayelerden ilham alarak tarz yaratan Codentry,bayanların olduklarından daha seksi ve feminen görünmelerini sağlıyor.Doğada bulunan renkleri ve vahşi hayvanları kullanarak tasarlanan modeller bayanların stillerini daha fazla ön plana çıkarıyor ve bu konuda da oldukça başarılı çizgilere imza atıyor.

Bu başarılarına istinaden her geçen gün büyüyen marka 2013 yılında da büyümeyi hedefleyerek bayilikler verecek.Yarattığı farklı desenlerle bayanların bu sezon daha seksi ve daha şık olmaları için çalışmalarına devam eden marka,hem cesur hem de sıra dışı modelleri ile de dikkatleri üzerinde çekmeyi başarıyor.Bunun dışında cesual ve party alternatiflerinin de bir arada bulunduğu koleksiyon ile hem gece hem de gündüz giyilebilecek stiller birleştirilmiş ve bayanların çok daha mutlu olmaları sağlanmış.Kendi tarzı ve duruşu ile birçok firmaya fark atan Codentry 2013 yılı içinde de yurtiçi ve yurtdışında da bayilikler vermeye devam edecek.Bayilik şartları ile ilgili bilgi verilmezken mağazanın internet sitesi üzerinden bayilik başvurunuzu yapabilir ve siz de bu duruşun bir parçası olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir