Tefeci Adres ve Telefonlarını Aramayın Bize Ulaşın

Tefeci Adres ve Telefonlarını Aramayın Bize Ulaşın

Bankalar bizlere hizmet vermek için birbirinden farklı pek çok şart öne sürdükleri için bu şartları yerine getiremeyen pek çok kişi acil para ihtiyaçları durumunda çözüm bulamadıkları için denize düşen yılana sarılır misali tefecilerden borç alma yoluna gitmektedir. Ancak tefecilik her zaman oldukça tehlikeli bir işlem olduğu için borç para arayan ve tefeci bulmak isteyenler vazgeçsin bize ulaşsın. Çünkü firmamız maddi açıdan zor durumda olan herkese çözüm sunma konusunda işinde uzman bir yer olmakla beraber bize gelerek eli boş dönen hiç kimse olmadığı gibi oldukça fazla kişi de mevcut borçlarını çok kısa süre içinde bitirerek rahata ulaşmıştır.

Tefecilerden bile bile fahiş tutarlardaki komisyonlar dahilinde üstelik tek senet imzalayarak ve elimizdeki gayrimenkulleri teminat vererek borç para almak yerine bize gelerek oldukça uygun şartlar dahilinde senetle borç para alabilirsiniz. Size sunacağımız şartlarımıza dair detaylar ise şunlardır:

  1. Komisyon oranlarımız oldukça uygun olmakla beraber vereceğimiz en düşük borç para tutarı olan 10 bin Türk Lirası ve 25 bin Türk Lirası aralığında yüzde on beş, 25 bin Türk Lirası ve 50 bin Türk Lirası aralığında yüzde yirmi beş, 50 bin Türk Lirası ve 100 bin Türk Lirası aralığında yüzde otuz beştir.
  2. Vade sürelerimiz ise yine alınacak olan para tutarına göre değişmekte ve en az on iki ay en çok yüz yirmi ay olmaktadır.
  3. İmzalanacak olan senetler ise her bir ödeme dönemi için tek tek hazırlanacak olup ödeme yapıldıkça müşterimize iade edilecek ve hiçbir şekilde tek senet yapma gibi bir uygulama söz konusu olmayacaktır.
  4. Firmamız ödeme şamasında yaşanabilecek aksaklıkları ikame etmesi açısından hiçbir şekilde ipotek etmek üzere gayrimenkul teminatımda bulunmamaktadır.
  5. Ancak belli başlı durumlarda ve bazı özelliklere sahip kişilerde firmamız kefil talebinde bulunmakla beraber bu kefile ait özelliklerin tespiti de yine bize ait bir hak olmaktadır.
  6. Mevzu bahis olan işlemi yapmak için gerekli olan evrak ise yalnızca kimliğinizdir.

 

One comment on “Tefeci Adres ve Telefonlarını Aramayın Bize Ulaşın
  1. İlhan çakin dedi ki:

    Puanım çok düşük bankalar kredi vermiyor faizi ne olursa olsun en az 8000 ihtiyacım var komisyon faiz gözümde değil yardımcı olun taksitleri sıkıntısız oderim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir