Kredi Çekemiyorum Paraya İhtiyacım Var

Kredi Çekemiyorum Paraya İhtiyacım Var

Zaman zaman hepimizin acil paraya ihtiyacı olur. Hayat şartları bizi fazlasıyla zorlayabiliyor. Gelirimiz yetmeyebiliyor. Peki bu gibi durumlar da ne yapabiliriz? 2017 kredi çekemiyorum diyenlere çözümler: https://www.acilnakitparayaihtiyacimvar.com/borcumdan-dolayi-kredi-cekemiyorum

– Finansal kuruluşlardan yani bankalardan kredi çekebilirsiniz. Ama bu da bazen çok zor olabiliyor. Bankaların şartları her geçen gün zorlaşıyor, Belgelenebilen bir geliriniz varsa ve kredi notunuz bankaların istediği seviyedeyse işiniz oldukça kolay, hangi bankaya giderseniz gidin size pek zorluk çıkarmazlar. Gelirinizi göz önünde bulundurarak İstediğiniz miktarı verirler.

– Pek tercih etmemenizi önererek bir de senetle kredi veren firmalar var bunu için biraz araştırma yapmanız gerekir ki genel de internete ilan verirler. Eğer bu yolu tercih edeceksiniz çok dikkatli olmanız gerekli. Bu yüzden senetle kredi veren kişileri iyice araştırın senet imzalarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini iyice öğrenin. Kötü niyetli kişilere denk gelebilirsiniz.

– Nakit avans kullanabilirsiniz. Neredeyse 18 yaşını doldurmuş herkes de en az bir kredi kartı bulunmakta ve kredi kartlarının özellikleri de her geçen gün artmakta, bu özelliklerden biri de nakit avans. Aynı kredi çeker gibi (yüksek miktarlar olmamakla birlikte) çekip taksitle geri ödeme yapabiliyorsunuz.  Eğer yüksek miktarlara ihtiyacınız yoksa b seçeneği kullanarak kolayca nakit çekip ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

– Eğer vakit ayırabilirseniz ek iş yapmayı düşünebilirsiniz ya da iş yeriniz mesai yapmaya müsaitse mesaiye kalarak gelirinizi artırabilirsiniz, bu da sizi maddi olarak sizi oldukça rahatlatabilir. Eğer iş yeriniz mesai yapmıyor ise ek iş yapabilirsiniz. Boya-badana, tamir gibi işler yapabilir ya da bulunduğunuz il de evlere ek iş veren firmalar var ise onlarla görüşüp evinizde de ek gelir elde edebilirsiniz.

– Borç para isteyebilirsiniz ama bu kimsenin kolay kolay tercih edeceği bir seçenek değildir, çünkü biz nasıl zor bir durumdaysak etrafımızda ki insanların çoğu da aynı durumdadır.

– Bir de yine pek tercih etmemenizi önererek ikinci el eşya satışı yapabilirsiniz. Günümüz de bunu yapanlar da bir hayli fazla, taksitle telefon, beyaz eşya gibi ürünleri alıp kutusunu dahi açmadan satarlar. Kutusu açılmasa bile artık ikinci el olmuştur yani bu satıştan zarar ederseniz ama o günlük sizi kurtarır. Ya da eviniz de kullanmadığınız eşyalar var ise onları satabilirsiniz. Okuduğunuz roman, hikaye ya da ders kitapları varsa onları satabilirsiniz.

Umarız vermiş olduğumuz öneriler işinize yarar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir