Senetle Kredi Sitesi

Senetle Kredi Sitesi

Genellikle kendi faaliyet alanları dışında nakit para desteği sağlamaya da yardımcı olan kuruluşlar giderek artış göstermektedir. Tabi ki yalnızca bireylerin ihtiyaçlarını gidermek amaçlı yapılmayan bu uygulama doğrultusunda kendileri de bu uygulamalardan paylarına düşen kazançları elde etmektedirler. Çünkü çeşitli yollar ile kendilerine ulaşım sağlayan her bireye verdiği nakit para üzerinden en az %10 luk bir komisyon kesintisi yaparak belkide faaliyet alanında bulunduğu iş yerinden daha fazla para kazanma şansı elde etmektedirler.

Senetle Kredi Verme Şartları –  http://www.senetlekredi.org/

Bu nedenle özellikle günümüzde altının oldukça yükselmesi sonucunda satışlarında ciddi anlamda bir düşüş sağlanan ve karlılık oranı giderek azalmakta olan bir işletme olarak bilinen kuyumculuk sektörü nakit para desteği sağlamak adına oldukça öncü kurumlar arasında yerini almıştır.

Ancak genelleme yapılması pek uygun değildir. Çünkü bu işi meslek haline getirmiş kuyumcuların yanında hiç bir şekilde ilgili işi yapmayan kuyumcularda bulunmaktadır.

Kredi almak isteyenler için şu an lazım değilse bile gün olur lazım olur mantığıyla hareket edip bu tarz ilanları kaçırmamak ve değerlendirmek lazım en azından iletişim adresleri kayıt ederek zamanı geldiğinde kullanmak lazım.

Senetle Kredi Borç Sorgulama

Günümüzde senetle kredi verme işlemi gittikçe artış göstermektedir. Senetle alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken belli konular vardır. Eğer bu konulara dikkat etmezseniz birçok konuda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konulardan biri de senet sayınızdır. Normal şartlarda senet sayınız taksit sayınız ile paralel olmalıdır. Yani eşit olmalıdır. Böylece senetlerin aslı borç aldığınız kişi de, bir kopyası da sizde kalır. Böylece her borç ödeyişinizde senedinizin aslını alırsınız. Bu nedenle borcunuzu takip edebilmeniz ve ödediğiniz borcu kanıtlayabilmeniz kolaylaşır.

Bilgi:senet faizi nasıl hesaplanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir