1 Saat İçinde Para Bulma

1 Saat İçinde Para Bulma

Zaman zaman öyle anlar olur ki, yarım saat bir saat gibi kısa zamanlar içerisinde para bulmamız gerekir. Önemli bir ihtiyaç hâsıl olur, unutulmuş bir borcun son ödeme günüdür ya da eşinizle birlikte özel bir gününüzdür ve benzeri birçok problem günlük hayatınız içerisinde karşınıza çıkabilir. Böyle durumlarda herhangi bir stres yaşamadan soğukkanlı davranmalı ve önünüzdeki seçeneklere bakmalısınız. Elbette bir insan paraya sıkışırsa ilk olarak yakınlarına gider ve borç ister. Fakat sizlere önerimiz bunu düşünmemenizdir.


 http://www.is-ilanlari.org/acilpara/


Eş, dost ve akrabalar ile insanların arasına giren en büyük sorun paradır. Bu nedenle önünüzde farklı farklı birçok alternatif varken, borç istemek son tercihiniz olmalıdır. Çünkü gelişen dünyada finansal tercihleri geliştirebilecek birçok yöntem türemiştir.

  1. Peki, bu seçenekler ve alternatifler nelerdir:
  1. Senetle Kredi Almak: Şansınız varsa bankalardan da kredi alabilirsiniz. Fakat bankaların ihtiyaç kredileri dahi yüksek meblağlardadır. Yani ihtiyacınız 500 lira gibi bir rakamsa, bankadan kredi almak için çok daha yüksek bir tutarda kredi almanız gerekecektir. Bu nedenle senet ile kredi almak çok daha akıllıca olacaktır. Senet ile kredi almak istediğiniz zaman çok yüksek tutarlar ile karşı karşıya kalmak durumunda olmazsınız.
  2. Teknoloji Kredi Almak: Teknoloji ürünleri taksitle satın alarak bunları 2. el satış sitelerinden veya 2. el ürün pazarlarından satarak kredi kartınızı nakite çevirebilirsiniz.
  3. Taksitle Beyaz Eşya Alımı: Bazı firmaların taksitle beyaz eşya satımı bulunmaktadır. Çeşitli internet siteleri üzerinden beyaz eşya satmak istediğinizi bildirdiğinizde 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde sizlere dönüş gerçekleşir. Fiyat üzerinde de anlaştığınız takdirde, gidip beyaz eşya satın alıp, anlaştığınız kişiye satış gerçekleştirerek kendinize kredi açabilirsiniz.
  4. Çalışma Sözüne Kredi: Bazı firmalar tam ya da yarım zamanlı çalışma vaadinize sizlere kredi açmaktadırlar. Bu firmalardan borç alarak, iş gücü karşılığında sonradan borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir