Fuar Hostesi Antalya

Fuar Hostesi Antalya

Fuar Hostesi Antalya sayfamızda hem eleman arayanlar, hem de iş arayanlar ilan verebilirler. Son döneme imzasını atan mesleklerden biri de Fuar Hostesliği oldu. Bayanlar için ek gelir imkanı sağlayan bu iş, üstelik sadece ek iş olarak değil, asıl iş olarak da yapılıyor.

Özellikle üniversite öğrencilerine sunulan bu imkan, şimdiye dek sayısız öğrenciye gelir sağladı. Fuar Hostesi Antalya sayfamızda, Antalya’da ikamet edenler ve Antalya’da faaliyet gösteren firmalar iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabilirler. Eğer Fuar Hostesi arıyorum diyorsanız veya Fuar hostesi olmak istiyorum diyorsanız hemen yorum bölümüne iletişim bilgileriniz ile birlikte ilanınızı yazın yayınlayalım.

ACİL FUAR HOSTESİ ARIYORUZ

Sabah 09:30-15:30  veya 15:30-21:30 saatleri arasında çalışabilecek, çağrı merkezimiz bünyesince müşterilere bağlanarak kampanyalarımız hakkında bilgiler verecek fuar hostesi arıyoruz. 18 ile 35 yaşları arasında, özgüveni yüksek, diksiyonu düzgün, pozitif bir enerjiye sahip bayan arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

Başvuru: lasenztek@gmail.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir