Ankara Fuar Hostesi Alımı Yapılacaktır

Ankara Fuar Hostesi Alımı Yapılacaktır

Bilgi ve başvuru için lasenztek@gmail.com adresine ulaşınız. Ankara Fuar Hostesi Alımı yapan firmalar başvuruları yavaş yavaş almaya başladılar. Özellikle üniversite öğrencileri için bulunmaz bir fırsat olan Fuar Hostesliği, ek gelir için oldukça uygundur. Seminerlerde, kongrelerde, sergilerde ve daha pek çok yerde görev alan Fuar hostesleri, işleri gereği fuarın başladığı saatten bitişine kadar ayakta kalmak zorundadırlar. Bu yüzden oldukça yorucu geçen bu iş, bir o kadar da eğlencelidir.

Yeni insanlarla tanışmak, farklı ortamlarda yer almak isteyenlerin tercih ettiği Fuar Hostesliği işi belki sizin de hayatınızda bir adım yükselmenize sebep olabilir. Ankara Fuar Hostesi Alımı için gerekenler sadece işin niteliğine uymanızdır. Firmanın belirlediği saatler arasında, sizden istediği işi yapmanız yeterli olacaktır. Üstelik iş bitiminde ücret de peşin ödenmektedir. Eğer siz de fuar hostesi arıyorum diyorsanız Ankara Fuar Hostesi Alımı başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Lütfen, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız. Ayrıca, Fuar Hostesi olmak istiyorum diyenler de ilanlarını verebilirler yada ilanlara iş başvurusu yapabilirler.

ACİL FUAR HOSTESLERİ ALINACAK

Satış konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim yönü kuvvetli, düzenli bir şekilde fuar, organizasyonlara katılabilecek ve müşteri ziyaretleri yapabilecek, daha önce fuar satış sektöründe çalışmış, tercihen 1.75 ve üzeri boyu olan bayan takım arkadaşları arıyoruz. Ankara’da ikamet etmek zorunludur.

Başvuru: lasenztek@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir