Acil Para Bulma

Acil Para Bulma

Firmamız siz değerli müşterilerimize senet yoluyla nakit para sağlamaktadır. Senet ile nakit para sağlarken de birçok firmanın, ayrı ayrı başvurduğu yolların tümüne sahip olarak hizmet sunarız. Firmaların ayrı ayrı kullandığı yöntemlerin tümünü, tek bir firma olarak üstlenmemizin bir sonucu olarak elbette müşteri potansiyelimiz de yükselmiştir. Bu nedenle ekibimiz ve biz alanımızda uzman bir kadro oluşturduk. Sizlere acil para sağlayabileceğimiz yöntemleri sizin için derledik. Acil para bulma rehberi üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  • Senetle Kredi: Bizlerin ilk ve asıl hizmeti, sizlere senet ile kredi sağlamaktır. Sizler ihtiyacınız olan tutarı bizlere bildirdiğinizde, bizler buna göre bir ödeme planı hazırlıyoruz. Ve bu ödeme planına uygun olarak dilediğiniz şekilde tarihleri belirliyoruz. Belirlediğimiz bu tarihlerde, ödeme planınızda ayarlamış olduğumuz taksit tutarını bizlere ulaştırıyorsunuz. İşlem bu kadar kolay ve basit. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizlerden senet ile kredi alabilirsiniz. Üstelik sizlere ödeme kolaylığı sağlayabilmek ve sizlerin memnuniyetini kazanabilmek için vade sayısını da 36 aya çıkarttık. Böylece sizler de bu ödemeleri yaparken asla zorlanmayacaksınız.
  • Senetle Altın Vermek: Bildiğiniz gibi senetle altın satan kuyumcular günümüzde artmıştır. Fakat internette bulunan birçok ilana güvenemeyen kişiler olduğu için, bu hizmetten faydalanamayan birçok kişi bulunmaktadır. Sizlerden alacağımız küçük bir komisyon karşılığında sizlere şehrinizde bulunan kuyumculara yönlendiriyoruz. Bu sayede bu kuyumculardan isterseniz altın ve pırlanta, isterseniz de senetle para alabiliyorsunuz.
  • Telefon Satışı İle Kredi: Buradaki esas maksat Telefon olması gerekmemektedir. Bu isterseniz domateste olur ama teknolojik ürünlerin 2. el piyasasında satışı kolay olduğu için teknolojiden yararlanarak nakit elde etme yöntemi diyebiliriz. Diyelim ki bir tost makinası aldınız kredi kartına 12 ay taksitle ve nakit paraya ihtiyacınız var. Sıfır aldığınız ürünü 2. el fiyatına biraz düğüne satarak paranızı nakite çevirmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir