Tefeciler nerelerde bulunur – Tefecilazim.net

Tefeciler nerelerde bulunur – Tefecilazim.net

Banka kredisi kullanamayan kişiler çözüm yolu olarak tefecilere yönelmeye başladı. Tefeciler genel olarak çalışma şartlarına baktığımız da bankalardan daha esnek olduğunu görüyoruz. Örneğin geçmiş dönem kredi ya da kredi kartı ödemeleriniz düzensiz olsa da kredi alabilirsiniz.

Üstelik bankada da olduğu gibi vadelere bölerek ödeme imkânınız da var. Tefeciler aldığınız paranın geri ödemelerini garanti altına almanız için senet imzalamanızı isteyebilirler. Eğer aylık taksitler ile ödeme yapacak iseniz imzaladığınız senet sayısı ve taksit sayısının eşit olmasına gereken özeni göstermelisiniz.

Buna ek olarak taşınmaz malınızı ipotek göstermeniz ya da kefil bulmanız gerekebilir. Ödemelerinizi zamanında yaparsanız herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. Çalışmaya başlamadan önce karşı tarafın güvenilir olup olmadığından da emin olmalısınız. Aksi halde maddi sorunlarınızı çözmek ister iken kendinizi daha ciddi sorunların içerisinde bulabilirsiniz.

Sizde banka kredisi kullanamıyor ve nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturmak istiyorsanız internet üzerinden verilen ilanlara girerek tefecilere ulaşabilirsiniz. Yer alan iletişim numaralarını arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir