SAÇ TOKASI YAPARAK PARA KAZANIN

Saç tokaları büyük küçük tüm bayanların ilgisini çeken aksesuarlar arasında yer alır. Her yaşa göre bir çok çeşidi bulunur.Üstelik bu işi bir firmaya bağlı olarak yapmak zorunda değilsiniz.Tamamen bağımsız bir şekilde kendiniz de bu işi gerçekleştirebilirsiniz.Gerekli olan adımları izleyerek işe başlamalısınız.Ek işe ihtiyacı olanlar için güzel bir kaynak olacaktır.Saç tokası yaparak para kazanmak gün geçtikçe yaygınlaşan işler arasında yer alıyor.

Öncelikle gerekli malzemeleri temin ederek işe başlamalısınız. Bunun için toptan satış yerleriyle anlaşarak daha uygun maliyetli ürünler alabilirsiniz.Yapmak istediğiniz türlere göre farklı boncuklar,taşlar, kumaşlar,inciler,değişik figürler ve tabi ki yapıştırıcınız,makasınız da olmalı.Yetişkinlerin kullanabileceği tokalarla, çocukların kullanabileceği tokalara uygun tasarımlar yapabilirsiniz.Örneğin çocuklar için daha süslü yada sevdikleri çizgi film kahramanlarının figürlerinin bulunduğu tokalar yapabilirsiniz.

Yaptığınız ürünleri öncelikle çevrenizde satışa sunmaya başlayın.Elinizde çok farklı modellerde tokalar bulunmalı.Daha sonra saç tokalarını bijuterilere göstererek satışa sunabilirsiniz.Yahut internet üzerinden alışveriş siteleri aracılığıyla ürünlerinizi satabilirsiniz.Sürekli olarak kullandığınız bir sosyal ağınız var ise tokaları buralarda sergileyerek daha fazla duyurma şansınız olur.Ek gelir sağlamak isteyenler için güzel bir iş fırsatıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir