Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Maddi sorunlarınızı daha fazla ertelemeden zaman kaybetmeden Garanti bankasından gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Üstelik düşük faiz oranları ve uzun vadeler ile kolay geri ödeme imkanını da yakalayabilirsiniz.

Garanti Bankası Kolay Kredi

Gelir belgesiz kredi kullanımı için bankanın size en yakın şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer şubeye gidecek kadar zamanım yok diyenlerden iseniz Garanti Bankasının resmi internet adresi üzerinden de kredi başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Banka aynı gün içerisinde sonuç olumlu da olsa olumsuz da sizinle paylaşacaktır.

Garanti gelir belgesiz kredi kullanabilmeniz için geçmiş dönem banka kredi ve kredi kartı ödemelerinizin tamamını düzenli olarak yapmak zorundasınız. Keza zamanında ödeme yapmadı iseniz ve hakkınız da icra işlemleri yasal takip süreci başlatıldı ise kredi başvurunuz gelir belgesi sunsanız da olumsuz sonuçlanacaktır.

Son olarak banka kredi faiz rakamlarına da yer verelim. 15 bin TL gelir belgesiz kredinizi maksimum 48 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Bu durum da aylık ödeme yapmanız gereken taksit tutarı sadece 468 TL olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir