Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin Bursa

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin Bursa

Bankadan kredi kullanabilmeniz için tarafınıza sıralanan tüm şartları eksiksiz yerine getirmeniz gerekmektedir. Aksi halde maalesef beklediğiniz olumlu cevap ile karşılaşamazsınız. Bu ve benzeri durumlarla karşı karşıya kalan kişiler de kredi çıkaran şirket ya da firmalara yönelmeye başladı. Özellikle Bursa ilinde daha yaygın olarak devam ediyor.

Adı kara listede yer alan, kredi notu düşük olan, geliri az gelen kişiler arasında iseniz sizde kısa bir araştırma yaparak bu firmalar ile çalışabilirsiniz. İlk olarak kişiler neden kredinizin olumsuz sonuçlandığını belirliyor ve bu olumsuz durumu olumlu hale getirmek için çalışmalara başlıyor.

Kredinizi Biz Çekiyoruz

Gerekli çalışmalar son bulduğunda ise tarafınızdan ikinci kez aynı krediye başvuru yapmanızı istiyorlar. Bu sefer diğer sonucun tam tersi olumlu bir cevap alıyorsunuz. Tüm çalışmalar olumsuz sonuç verir ise senetle krediye yönlendirme yapabiliyorlar.

Diğer sektörlerde de olduğu gibi çalışmaya başlamadan önce gerekli araştırmaları yapmalı ve kötü niyetli kişilere karşı kendinizi korumalısınız. Nasıl ulaşırım diyenler arasında iseniz sonlandırmadan gerekli bilgiyi verelim. İnternet üzerinden araştırma yapabilir, şirket bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilirsiniz.

 

One comment on “Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin Bursa
  1. Suat Sert dedi ki:

    Acil 5000tl ye ihtiyaç var. Bursada ikamet ediyorum SSK lı çalışanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir