Komisyonla Kredi Çekmek İstiyorum

Komisyonla Kredi Çekmek İstiyorum

Acil olan nakit ihtiyaçlarınız için bankalardan kredi çekemeyebilirsiniz.(www.acilnakit.org) Çünkü kredi notunuzun düşüklüğü, zaten bankalara olan borçlarınız engel teşkil edebilir. Bu yüzden komisyonla kredi kullanmak isteyebilirsiniz. Komisyonla kredi demek, sizin adınıza başka birilerinin kredi çekmesi, sizin çıkartamadığınız krediyi çıkartmaları veya size kefil olmaları demektedir. Bu şekilde çalışan bazı kredi danışmanları bulunmaktadır. Son zamanlarda özellikle bu kredi danışmaları ile çalışan kişi sayısı oldukça fazladır.

Kredi danışmanlarına ulaşmanız çok kolaydır. Komisyonlakredi@gmail.com dan ulaşabilirsiniz. Eğer siz bankalardan kredi çekemiyorsanız, sizin adınıza anlaşmalı oldukları bankalardan yine sizin adınıza çok kolay bir şekilde kredi çıkartabilirler. Ya da bankalardan dolayı hacizlik olmuş bir durumunuz var ise, bu sefer kendileri adına kredi çekip size verebilirler. Ya da size kefil olarak kredi çekmenizi sağlayabilirler. Peki bu kişiler ne kazanmaktadırlar. Tabi ki sizin vereceğiniz komisyonları. Bu kişiler sizin kredinizi onaylattıktan sonra, komisyon ücretlerini almaktadır.

Komisyon ücretleri sizin talep ettiğiniz miktara göre değişiklik göstermektedir. Ama yaklaşık olarak %20 gibi bir komisyon ücreti almaktadır. Örneğin, 100 Bin TL lik bir kredi ihtiyacınız var, bunun 20 Bin TL sini komisyon alarak talep edebilirler. Bakıldığı zaman bu komisyon size çok yüksek gelebilir. Zaten bunu kabul edenler, bankalardan kredi çekemeyen kişiler olduğu için, onlara cazip gelebilir.

Banklardan kredi çekemediğiniz içinde her önünüze gelen kişilere de güvenmeyin. Özellikle sizden öncelikle komisyon talep eden kişilere. Çünkü gerçek kredi danışmanları krediniz onaylanmadan sizden komisyon talep etmezler. Ama insanların kötü durumlarından yararlanmak isteyen kişilerin de olabileceğini sakın unutmayın. Eğer sizden onaylanmamış kredinizden önce komisyon talep ederlerse, bu kişiler kredi danışmanları değildir zaten. İnternet üzerinden kredi danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Bu gibi ilanlara iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir. Size mutlaka dönüş yaparak, şartlar hakkında bilgi vereceklerdir. Eğer koşullar size uyarsa, kredi danışmanları ile çalışmanızda hiçbir sakınca yoktur. Sonuçta büyük şirketler bile kredi danışmanları ile çalışmaktadırlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir