Kasiyer Arayan Marketler

Kasiyer Arayan Marketler

Kasiyerlik son yıllarda oldukça ilgi görüyor. Özellikle marketlerde oldukça fazla kasiyere ihtiyaç duyuluyor. Bildiğiniz gibi kasiyer markete gelen müşterilerin aldığı ürünleri okutarak ödeme alan kişidir. Öyle ki; bu işte oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. En küçük bir açık kasiyerin kendi cebinden çıkmasına mal olacaktır. Eğer daha önce kasiyerlik yaptıysanız zaten bu işin ne kadar hassas olduğunu bilirsiniz. Eğer kasiyerseniz ve iş arıyorum diyorsanız kasiyer arayan marketler oldukça fazla olup, hemen hemen her gün yayınladıkları iş ilanları ile iş imkanı sunuyorlar. Siz de bu ilanlara iş başvurusu yaparak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kasiyer olarak çalışmak isteyenler de kendi ilanlarını verebilir, iş verenlere seslerini duyurabilirler. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın unutmayın.

ACİL KASİYER

35 yaşını geçmemiş, güler yüzlü, müşteri odaklı çalışacak, genç, dinamik ve sorumluluk sahibi kasiyer alınacaktır. Daha önceden market deneyimi olanlar tercih edilecektir. Referans istenecektir.

KASİYER ARANIYOR

Marketimize acil kasiyer alınacaktır. Sigara kullanmayan, vardiyalı sistem ile çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü, pozitif, dikkatli olanlar iş başvurusu yapsınlar. Bay/bayan farketmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir