Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekmek İstiyorum

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekmek İstiyorum

Faturalı hatlara kredi hizmeti başlamıştır. Bakınız: https://www.faturalihattiolanakredi.com/ .Kredi denilince aklımıza ilk olarak bu alanda hizmet veren gerek kamu gerek ise özel bankalar gelmektedir. Evet yanlış bir bilgi söz konusu değil. Sadece buna ek olarak faturalı hattınız üzerinden de kredi kullanabilirsiniz. Bunun için ilk olarak faturanızı düzenli olarak ödemeniz, ikinci olarak da en az 6 aylık süreç de hat kullanıcısı olmanız yeterli olacaktır.

Faturalı Hatta Kredi

Bankalar da söz konusu olan birçok onay kriteri hat üzerinden verilen krediler de söz konusu değil. Aylık net geliriniz olmasa dahi kredinizi alabilirsiniz. Kullanım rakamları ise en az bin TL en fazla ise 4 bin TL arasında değişim göstermektedir. 24 aya varan uzun vadelerde de maddi zorluk yaşamadan taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. İlgili taksit tutarınız faturanıza ek olarak yansıtılmaktadır.

Türkcell, Vodafone gibi birçok operatör bu hizmeti sunmaktadır. Sizde daha kolay kredinizi kullanmak için kredi çıkaran firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinde benzeri ilanlar yer almaktadır. Araştırma yapmaya ve kişilerin yeteri kadar güvenilir olduğuna da gereken özeni göstermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir