Ngb Kredi Danışmanlık İLETİŞİM ADRES ŞİKAYET

Günümüzde artan harcamalar krediler ve kredi kartı harcamalarımız bizi hep nakit ihtiyacı işine sürükler. Bankada kredimiz olduğundan veya kötü sicilimiz sebebiyle kredi alamayız. Böyle durumlarda hızır gibi yetişen NGB Kredi Danışmanlık şirketi size her türlü desteği sağlamaktadır. Dilerseniz size kredi çıkartır dilerseniz kötü sicilinizi düzeltmeye yardımcı olur 7/24 profesyonel ekibimiz sayesinde artık her şey çok daha kolay. NGB kredi danışmanlık iletişim ve şikayetler için facebook ve internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sizlerin bir telefon yada bir tık kadar uzağında olan kredi veren şirket vasfıyla karşınızdadır. KKB notu kötü olanlara bile kredi çıkartabilen danışmanlık şirketimiz dilediğiniz miktara uygun taksitlendirmeler de yapmaktadır. Ayrıca size en uygun kredi seçip sizlerin mağdur olmamasını da sağlamaktadır. Banka ile arası kötü olanlar, ben geçmişte kara listedeyim o  yüzden artık  kredi çekemiyorum diyenler artık üzülmeyin bizim gibi şirketlerin yoğun çalışması ile sizde nakit ihtiyaçlarınız için kredilerinize kavuşacaksınız.

Kredi İsteyenlere Kredi Çıkartılır

Dilerseniz kredi isteyenlere kredi çıkartılır dilerseniz de kredi çıkardıktan sonra taksitlendirme kolaylığı sağlanır. Üstelik faturalı hat sahibiyseniz bizde bir adım öndesiniz. Çünkü acil nakit ihtiyacınızda size faturanıza yansıyacak şekilde telefon aldırıp sizler ay ay faturanıza yansıtıyoruz. Bu durum hem iki taraf için daha güvenli olup ayrıca iki tarafı da riske sokmamaktadır.

Acil para ihtiyacınız da senetle kredi veren yerler de kullanabilirsiniz. Ancak onların çalışma sistemi biraz daha sert olup onlar elden kredi kullanmaktadır. Bizler sizlerin kötü sicil düzeltmek işinde bir numarayız. Şöyle ki bir bankadan kredi kullandınız ve kötü sicil sebebiyle krediniz ret edildi. Bizimle gelip görüşüp karşılıklı ortak kararımızla biz gerekli mercilerle görüşüp size bir tıkla kredi notunuzu yükseltip küçük bir ücretle sizi kredinize kavuşturuyoruz. Ayrıca belirtmeliyiz ki çıkmayan kredi çıkartılır.

Bize ulaşmak için internet sitemize girip ad soy adı telefon bilgilerinizi verdiğinizde kredi alamayanlara kredi sağlamaktayız. Genelde uzun sürmez dönüş yapmamız ve sizlere en uygun kredi fırsatıyla dönmekteyiz. Ayrıca internet üzerinde bu işte dolandırıcılıkla uğraşan kişi maalesef çoktur. Bunlara dikkat etmenizi ve özellikle hangi firma olursa olsun referans istedikten sonra bilgilerinizi vermenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir